MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 26 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2010-11-23 Zostań wolontariuszem XIX finału WOŚP!
Już 9 stycznia 2011 roku odbędzie się kolejny Finał WOŚP. W tym roku będziemy zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Do kwestowania zapraszamy młodzież z Pelplina i okolic.

Kto może zostać wolontariuszem?

Zapraszamy młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną. W zbiórce samodzielnie mogą brać udział osoby małoletnie powyżej 16-go roku życia. Natomiast małoletni do 16-go roku życia mogą zbierać środki pod nadzorem drugiej starszej osoby i po uzyskaniu zgody organizatora.
Aby zostać wolontariuszem WOŚP i kwestować na ulicach Pelplina, należy pobrać z poniższego linku kwestionariusz, wydrukować go i wypełnić. Konieczna jest zgoda szkoły i rodziców. Wypełniony kwestionariusz ze zdjęciami należy dostarczyć do biura Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie, ul. Kościuszki 2 A, do wtorku 14 grudnia 2010 (do godz. 15.00). Kwestionariusz można też otrzymać w biurze Ośrodka Kultury.  
Regulamin wolontariusza pod linkiem: http://www.wosp.org.pl/final
 

Czekamy na wszystkich, którym nie jest obojętny los chorych dzieci.

W niedzielę, 9 stycznia w godzinach popołudniowych, odbędzie się w Pelplinie koncert muzyczny i licytacje. Podobnie jak w roku ubiegłym wystąpią zespoły rockowe. Wychodząc z domów proszę pamiętać o zabraniu portfeli. W przerwach pomiędzy występami muzyków prowadzona będzie aukcja. Liczymy na hojność naszych mieszkańców.

Wszystkich, którzy chcieliby przeznaczyć na aukcję jakąś cenną rzecz, prosimy o kontakt z pracownikami Miejskiego Ośrodka Kultury.

Kontakt:

Tel. (58) 536 14 52


Pliki do ściągnięcia
Kwestionariusz osobowy (80 kB)

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk