MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 kwietnia 2015 r.
Aktualności

Powrót

2011-05-01 Kociewska wiosna, czyli inauguracja sezonu motocyklowego
Już po raz trzeci w Pelplinie odbyła się inauguracja sezonu motocyklowego pod nazwą „Kociewska wiosna”. Głównym organizatorem wydarzenia był Klub Moto-Kociewie z Pelplina. W organizacji imprezy pomógł lokalny samorząd i przedsiębiorcy.

Fani dwóch kółek zjechali do Pelplina na Mszę św. o godz. 13.30. Plac przed katedrą, kościołem Bożego Ciała, hotelem Wierzyca i seminarium, wypełniły różne jednoślady. Wśród nich były te nowsze oraz historyczne, sportowe i specjalne. Naprawdę było co podziwiać.

Po poświęceniu motocykli odbyła się parada przez Pelplin. Jak doliczyli się organizatorzy, przez miasto przejechało około 1250 motocykli.

Druga część imprezy miała miejsce na targowisku miejskim. Na scenie wystąpił zespół rockowy ze Szczecina The Last Ride. Tymczasem każdy chętny mógł skorzystać z poczęstunku. Z pewnością największą atrakcją był pokaz jazdy ekstremalnej na motocyklu (tzw. stunt) w wykonaniu Rafała Pasierbka (Stunter13), wielokrotnego zwycięzcy zawodów Extrememoto rywalizacji Otomoto Stunt Show. Pokaz rzeczywiście robił wrażenie na tłumnie zebranych widzach. 

Relacja filmowa - TV Pelplin

                                                  Sponsor wydarzenia

 

 

Zobacz film - pokaz jazdy ekstremalnej


Archiwum

Pelplin - Miasto z duszą
Kociewie
Festiwal Kultury Kociewskiej
Inicjatywy lokalne - Dom Kultury+
Wypełnij ankietę
Eurodesk
facebook
Wycieczka 2015
Oferta artystyczna 2014/2015
Tygodniowy harmonogram zajęć artystycznych
Kalendarz imprez
Newsletter
Radio Głos
TV Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
BIP