MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 26 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2005-06-06 Zawody lekkoatletyczne o Puchar Dyrektora GOK
/>





Dnia 1 czerwca br.z okazji Dnia Dziecka Gminny Ośrodek Kultury w Pelplinie zorganizował dla młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu naszej gminy zawody lekkoatletyczne o puchar Dyrektora GOK .W zawodach udział wzięły szkoły Nr 1 i Nr 2 z Pelplina oraz szkoła z Walichnów , Rajków i jedna reprezentantka ze szkoły w Kulicach.
Młodzież brała udział w takich konkurencjach jak: biegi na 60,100,300,600,1000 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i pchnięcie kulą. Zawody zakończyły się sztafetą 10x400m.
W ostatecznym podsumowaniu wyników zwyciężył Zespół Szkół w Rajkowach w kategorii Szkół Gimnazjalnych zaś w kategorii Szkół Podstawowych zwyciężył ZS Nr 2 w Pelplinie.Sztafetę wygrał ZS w Rajkowach
Zawody odbywały się w sympatycznej aczkolwiek deszczowej pogodzie.Młodzież oprócz zdrowej,sportowej rywalizacji miała okazję zintegrować się.
Dziękujemy Firmie De Graff z Ornasowa, która zasponsorowała niespodziankę w postaci orzeszków dla wszystkich dzieci i młodzieży spędzającej swoje święto z GOK-iem na stadionie.



Wyniki zawodów lekkoatletycznych
Szkoły podstawowe
Bieg na 60 m dziewczęta:
1. Dembicka Paulina ZS Nr 2 Pelplin 9,1
2. Szczuka Jagoda ZS Rajkowy 9,1
3. Bukowska Marta ZS Nr 1 Pelplin 9,2
Bieg na 60 m chłopcy:
1. Domke Michał SP M.Walichnowy 9,0
2. Faculak Przemysław ZS Nr 2 Pelplin 9,1
3. Szczęsny Piotr ZS Nr 1 Pelplin 9,1
/>
Bieg na 600 m dziewczęta:
1. Dembicka Paulina ZS Nr 2 Pelplin 1.55,6
2. Lewandowska Katarzyna ZS Rajkowy 1.56,4
3. Reszczyńska Martyna ZS Nr 2 Pelplin 2.06,5
Bieg na 1000 m chłopcy:
1. Sikora Marcin ZS Nr 1 Pelplin 3.23,0
2. Kaszowicz Maciej ZS Nr 2 Pelplin 3.29,5

3. Smoliński Dawid ZS Nr 2 Pelplin 3.30,5
Skok w dal dziewczęta:
1. Dembicka Paulina ZS Nr 2 Pelplin 4,23
2. Lewandowska Katarzyna ZS Rajkowy 4,04
3. Szczuka Jagoda ZS Rajkowy 3,85
Skok w dal chłopcy :
1. Szczęsny Piotr ZS Nr 1 Pelplin 4,44
2. Łyko Mateusz SP M.Walichnowy 4,26

3. Reiske Dawid ZS Nr 2 Pelplin 4,18
Rzut piłeczką palantową dziewczęta :
1. Reszczyńska Martyna ZS Nr 2 Pelplin 43,0 m
2. Smolarek Patrycja ZS Nr 1 Pelplin 36,0 m
3. Nowopolska Karolina ZS Nr 1 Pelplin 35,0 m
Rzut piłeczką palantową chłopcy:
1. Reiske Dawid ZS Nr 2 Pelplin 53,0 m
2. Sójka Sławomir SP M.Walichnowy 50,0 m
3. Tarnowski Paweł ZS Nr 2 Pelplin 47,0 m

Szkoły gimnazjalne
/> Bieg na 100 m dziewczęta:
1. Sieg Dominika ZS Rajkowy 13,9
2. Górna Katarzyna ZKiW Kulice 14,3
3. Tutkowska Kamila ZS Rajkowy 14,5
Bieg na 100 m chłopcy :
1. Tomaszewski Paweł ZS Rajkowy 13,0
2. Figas Grzegorz ZS Nr 2 Pelplin 13,1
3. Chyła Łukasz ZS Nr 1 Pelplin 13,5
Bieg na 300 m dziewczęta :
1. Tutkowska Kamila ZS Rajkowy 45,9
2. Górna Katarzyna ZKiW Kulice 47,7
3. Gwizdalska Roksana ZS Nr 2 Pelplin 51,9
/> Bieg na 300 m chłopcy :
1. Piernicki Robert ZS Nr 1 Pelplin 43,1
2. Tomaszewski Paweł SZ Rajkowy 44,1
3. Grzonka Łukasz ZS Rajkowy 44,2
Bieg na 600 m dziewczęta :
1. Sieg Magdalena ZS Rajkowy 1.48,4
2. Dyszer Julita ZS Nr 1 Pelplin 1.49,4
3. Sieg Dominika ZS Rajkowy 1.49,7
Bieg na 1000 m chłopcy:
1. Klozyk Rafał ZS Nr 1 Pelplin 2.58,1
2. Grzonka Łukasz ZS Rajkowy 3.11,4
3. Leszman Tomasz ZS Nr 2 Pelplin 3.25,4
/> Skok w dal dziewczęta :
1. Kuczkowska Sandra ZS Nr 2 Pelplin 3,82
2. Switalla Grażyna ZS Rajkowy 3,81
3. Eggert Marta ZS Nr 1 Pelplin 3,74

Skok w dal chłopcy :
1. Tomaszewski Paweł ZS Rajkowy 5,13
2. Klozyk Rafał ZS Nr 1 Pelplin 4,92
3. Kita Mateusz ZS Nr 1 Pelplin 4,69
Pchnięcie kulą dziewczęta :
1. Chojnowska Magdalena ZS Nr 1 Pelplin 9,64 m
2. Ligmanowska Marta ZS Nr 2 Pelplin 8,70 m
3. Kurek Maria ZS Rajkowy 7,22 m
Pchnięcie kulą chłopcy:
/> 1. Kloskowski Paweł ZS Nr 2 Pelplin 12,87 m
2. Figas Grzegorz ZS Nr 2 Pelplin 12,69 m
3. Piernicki Robert ZS Nr 1 Pelplin 11,03 m

W punktacji zespołowej w kategorii Podstawówek :
1. ZS Nr 2 Pelplin
2. ZS Nr 1 Pelplin foto-29-p/
3. ZS Rajkowy
4. SP M.Walichnowy
W kategorii Gimnazjów:
1. ZS Rajkowy
2. ZS Nr 2 Pelplin,
3. ZS Nr 1 Pelplin

4. ZKiW Kulice

Sztafetę 10 x 400m ( 5 dziewcząt i 5 chłopców ) zdecydowanie wygrał ZS Rajkowy , II miejsce ZS Nr 1 Pelplin, i III miejsce ZS Nr
2Pelplin>


/>








/>

















/>








Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk