MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2005-07-26 Festyny w sołectwach - Rożental 2005
Festyny w sołectwach – Rożental 2005.

23 lipca w Rożentalu, dzięki uprzejmości pani sołtys Beaty Kwiatkowskiej, rady sołeckiej oraz pań z koła gospodyń wiejskich, odbył się festyn rekreacyjny dla mieszkańców wsi. I mimo, że dla pani sołtys była to pierwsza tego typu impreza, to organizatorzy stanęli na wysokości zadania.
Na festyn przybyli zaproszeni goście: starosta p. Marek Modrzejewski, burmistrz p. Andrzej Stanuch , v-ce burmistrz p. Tadeusz Błędzki oraz nadworny fotograf p. Seweryn Brzeziński. Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury zadbali o konkursy dla dzieci i dorosłych a pan Jacek Jaworski znany grajek nad grajkami zadbał o muzykę i o to aby mieszkańcy i ich goście tańczyli do białego rana. Wszyscy uczestnicy imprezy wrócili do domu najedzeni i zadowoleni. A jak bawili w Rożentalu? Popatrzcie!


Mieszkańcy chętnie brali udział w konkursach,zdarzało się ,że rodzice "dziecinnieli",uczestnicząc w konkursach dla dzieci.
/>


Niewątpliwą atrakcją każdego festynu jest przeciąganie liny w wydaniu męskiej części mieszkańców.Panowie walczyli o skrzynkę piwa ufundowaną przez panią sołtys Beatę Kwiatkowską.


Konkurencją bez której nie można wyobrazić sobie tegorocznych festynów jest bieg w płetwach.


/>


A zabawa trwała do białego rana...
/>


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk