MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 20 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2005-10-10 Wyniki XI Biegu Cystersów
W minioną sobotę ( 8 października br.) już po raz XI by uczcić założycieli Pelplina Gminny Ośrodek Kultury zorganizował Bieg Cystersów.
Na tę imprezę zaproszono miłośników biegania bez względu na wiek i płeć z terenu powiatu tczewskiego i starogardzkiego oraz tych wszystkich, którym bieganie sprawia przyjemność.
Pogoda była łaskawa jak na tę porę roku, dzięki której na starcie stanęło blisko 200 osób ze szkół w Małych Walichnowach, Rajkowach, Skórcza, Nowej Cerkwi,Sumina,Smętowa Granicznego,Zespołu Szkół Nr 1 i 2 z Pelplina,Gimnazjum Nr 3 ze Starogardu Gd.i ZSP w Owidzu.
Uczestnicy biegli ulicami Pelplina w następujących kategoriach wiekowych:
I kat. rocznik 96 i młodsi, II kat. rocznik 95 – 94 – 700 m, III kat. rocznik 93-92, IV kat. rocznik 91-89, V kat. rocznik 88-86 – 2500 m, VI kat. rocznik 85 i starsi ( mężczyzni) – 5000 m.
Pierwszych sześć miejsc w XI Biegu Cystersów nagrodzono wspaniałymi upominkami oraz pamiątkowymi dyplomami i medalami.

Oto wyniki Biegu wg kategorii wiekowych
I kat wiekowa rocznik 96 i młodsi

(dziewczęta)
/>
1. Gołuńska Aleksandra Sumin
2. Lewandowska Beata Rajkowy
3. Lasota Aleksandra M.Walichnowy
4. Majer Aleksandra ZS Nr 2 Pelplin
5. Szarfenberg Jagoda M.Walichnowy
6. Banna Gabriela Rajkowy
7. Wyklandt Lucyna Sumin
8. Górska Klaudia M.Walichnowy
9. Kur Wiktoria M. Walichnowy
10. Grania Żaneta Sumin
11. Stawicka Paulina Rajkowy
12. Czarnecka Roksana ZS Nr 2 Pelplin
/>

(chłopcy )

1. Brandt Mirosław Sumin
2. Lewandowski Aleksander Rajkowy
3. Światczyński Maciej Skórcz
4. Deliński Igor Skórcz
5. Igłowski Daniel ZS Nr 2 Pelplin
6. Szachta Michał Sumin
7. Cieliński Norbert Sumin
8. Dawicki Maciej ZS Nr 2 Pelplin


II kat. wiekowa rocznik 95 - 94

(dziewczęta)


1. Winkelman Klaudia Sumin
2. Malinowska Paulina ZS Nr 2 Pelplin
3. Łabuńska Hanna ZS Nr 2 Pelplin
4. Lewandowska Malwina Rajkowy ( OLIMPIJCZYK Pelplin )
5. Lasota Paulina M.Walichnowy
6. Zarembska Iwona Rajkowy
7. Różyńska Karolina ZS Nr 2 Pelplin
8. Grania Beata Sumin
9. Chyła Katarzyna ZS Nr 1 Pelplin
10. Smolińska Aleksadnra ZS Nr 2 Pelplin
11. Potrykus Katarzyna ZS Nr 2 Pelplin
12. Szczygieł Marcelina Rajkowy
13. Urbańska Aleksandra ZS Nr 2 Pelplin
14. Stencel Milena M. Walichnowy
15. Najda Martyna N. Cerkiew
16. Kwiatkowska Marta ZS Nr 2 Pelplin
17. Cejrowska Kamila ZS Nr 2 Pelplin
18. Czarnecka Patrycja ZS Nr 2 Pelplin
19. Komorowska Izabela Sumin
20. Kowalska Klaudia M.Walichnowy
21. Laniecka Agnieszka ZS Nr 2 Pelplin
22. Winiarek Magdalena Rajkowy
23. Jaśniewska Karolina ZS Nr 2 Pelplin
24. Jędrzejewska Natalia Sumin
25. Rychert Karolina ZS Nr 2 Pelplin
26. Szramowska Marta ZS Nr 2 Pelplin
27. Jesionowska Marta ZS Nr 2 28. Igłowska Ewelina ZS Nr 2 Pelplin
29. Spiegel Monika ZS Nr 2 Pelplin
30. Tarnowska Joanna ZS Nr 2 Pelplin
31. Lskowska Małgoprzata Rajkowy
32. Światczyńska Dominika Skórcz
33. Wyczyńska Paulina ZS Nr 2 Pelplin
34. Lubińska Klaudia ZS Nr 2 Pelplin
35. Kubik Małgorzata Rajkowy
36. Liczmańska Paulina Rajkowy
37. Czapiewska Marta Sumin
38. Gwizdała Joanna Sumin
39. Rulińska Anna SZ Nr 2 Pelplin
40. Drąg Katarzyna ZS Nr 2 Pelplin
41. Paluchowska Agata ZS Nr 2 Pelplin
42. Puchalska Karolina Rajkowy
43. Choińska Karolina Rajkowy
44. Ćwiklińska Wiktoria Rajkowy

(chłopcy)

1. Błędzki Krzysztof ZS Nr 2 Pelplin
2. Czapiewska Radosław ZS Nr 1 Pelplin
3. Drozdowski Paweł N. Cerkiew.
4. Seroka Kmil ZS Nr 2 Pelplin
5. Bartelik Mateusz ZS Nr 1 Pelplin
6. Kasper Karol ZS Nr 1 Pelplin
7. Znaciecki Paweł ZS Nr 1 Pelplin
8. Ciesielski Remigiusz Skórcz
9. Świątkowski Maciej N. Cerkiew
10. Rodnicki Maciej ZS Nr 2 Pelplin
11. Szczepański Patryk ZS Nr 2 Pelplin
12. Wensierski Bartosz ZS Nr 2 Pelplin
13. Melka Bartosz Rajkowy
14. Kaszubowski Dominik
15. Dziel Maciej ZS Nr 1 Pelplin
16. Laskowski Tomasz Rajkowy
17. Bukowski Michał ZS Nr 2 Pelplin
18. Szczuka Sylwester Rajkowy
19. Strójwąs Piotr ZS Nr 2 Pelplin
20. Paluchowski Bartosz ZS Nr 2 Pelplin
21. Bornowski Dawid ZS Nr 2 Pelplin
22. Tarnowski Kamil ZS Nr 2 Pelplin
23. Kępka Damian ZS Nr 2 Pelplin
24. Domachowski Krystian ZS Nr 2 Pelplin
25. Wróbel Julian ZS Nr 2 Pelplin
26. Czaja Jacek N. Cerkiew
27. Wójcik Mikołaj ZS Nr 2 Pelplin
28. Piórkowski Szymon Rajkowy
29. Chabowski Rafał ZS Nr 2 Pelplin
30. Gdaniec Mateusz ZS Nr 2 Pelplin
31. Glaza Damian Sumin
32. Szarmach Jakub Rajkowy
33. Meller Tomasz Rajkowy
34. Dobrzyński Mateusz ZS Nr 2 Pelplin
35. Janeczek Dawid ZS Nr 2 Pelplin
36. Krużycki Mateusz ZS Nr 2 Pelplin
37. Bukowski Szymon ZS Nr 1 Pelplin
38. Czapski Szymon Sumin
39. Hinz Paweł ZS Nr 2 Pelplin
40. Szczeciński Adam ZS Nr 2 Pelplin

III kat. wiekowa rocznik 93-92

(dziewczęta)

1. Lewandowska Katarzyna Rajkowy ( OLIMPIJCZYK Pelplin )
2. Szymańska Grażyna Tczew SP 11
3. Dembicka Paulina ZS Nr 2 Pelplin ( OLIMPIJCZYK Pelplin )
4. Wysocka Karolina Sumin
5. Górska Alicja ZS Nr 2 Pelplin
6. Bukowska Marta ZS Nr 1 Pelplin
7. Grzywacz Monika ZS Nr 2 Pelplin
8. Dłużewska Paulina Skórcz
9. Rocławska Miriam Skórcz
10. Kolaska Olga Skórcz
11. Szymczak Karolina ZS Nr 2 Pelplin
12. Durczak Anna Sumin
13. Majchrowicz Lucyna Sumin
14. Brzezińska daria Sumin
15. Urbańska Martyna ZS Nr 2 Pelplin
16. Lorenz Iwona ZS Nr 2 Pelplin
17. Bielińska Dorota ZS Nr 2 Pelplin
18. Karbowska Martyna Sumin
19. Szymczak Paulina ZS Nr 2 Pelplin
20. Świeczkowska Agnieszka ZS Nr 2 Pelplin
21. Brzezińska Agata ZS Nr 2 Pelplin


(chłopcy)

1. Sikora Marcin ZS Nr 1 Pelplin ( OLIMPIJCZYK Pelplin )
2. Noga Grzegorz Skórcz
3. Wątróbka Maciej Skórcz
4. Lindenau Maciej Sumin
5. Rostowski Andrzej Sumin
6. Myszewski Jacek ZS Nr 2 Pelplin
7. Wojdyr Tomasz ZS Nr 2 Pelplin
8. Piór Marcin Sumin
9. Markowski Mieszko Sumin
10. Freda Dominik ZS Nr 2 Pelplin
11. Łaga Jakub ZS Nr 2 Pelplin
12. Smugała Marek Sumin
13. Górski Piotr ZS Nr 2 Pelplin
14. Bresa Paweł ZS Nr 2 Pelplin
15. Moritz Szymon Sumin
16. Cyman Wojciech ZS Nr 2 Pelplin
17. Kałbukowski Adrian Sumin

IV kat wiekowa rocznik 91 - 89

(dziewczęta )

1. Sieg Dominika Rajkowy ( OLIMPIJCZYK Pelplin )
2. Hinc Elwira Gim. 3 Starogard Gd. ( AGRO Kociewie)
3. Gwizdała Natalia II LO Starogard Gd. ( AGRO Kociewie )
4. Stępniak Agata Gim.3 Starogard Gd. ( AGRO Kociewie )
5. Filcek Monika ZS Nr 2 Pelplin
6. Gwizdała Monika Sumin ( AGRO Kociewie )
7. Tutkowska Kamila LO Pelplin ( OLIMPIJCZYK Pelplin )
8. Śliwa Anna ZSE Tczew
9. Filcek Marlena ZSE Tczew
10. Wieczorek Anna Gim. 3 Starogard Gd.
11. Brauer Patrycja Gim. 3 Starogard Gd.
12. Olżyńska Marta Gim. 3 Starogard Gd.
13. Wyskocka Karolina Sumin
14. Flizik Katarzyna Rajkowy
15. Lisek Joanna Sumin

( chłopcy )

1. Kotowski Paweł Smętowo Graniczne ( OLIMPIJCZYK Pelplin )
2. Kwaśniewski Łukasz Smętowo Graniczne
3. Eggert Adam Skórcz ( POMORZANKA Skórcz)
4. Spadik Mateusz II LO Tczew
5. Krzyżyński Maciej ZSP Owidz
6. Grzonka Łukasz LO Pelplin ( OLIMPIJCZYK Pelplin )
7. Flisikowski Adrian ZS Nr 2 Pelplin
8. Glaza Rafał Sumin
9. Roll Przemysław Sumin
10. Laskowski Janusz Rajkowy ( OLIMPIJCZYK Pelplin )
11. Wojdyr Piotr ZS Nr 2 Pelplin
12. Lieder Adrian Skórcz
13. Podolski Leszek Sumin
14. Osowicki Maciej ZSP Owidz
15. Kleina Jarosław ZS Nr 2 Pelplin


V kat wiekowa rocznik 88-86

(dziewczęta )

1. Wójcik Weronika Starogard Gd
2. Czyżewska Karolina Starogard Gd.
3. Smuczyńska Paulina Starogard Gd.


(chłopcy)

1. Świątkowski Tomasz ( SAMBOR Tczew )
2. Waśniewski Marcin LO Pelplin
3. Czerniga Michał II LO Starogard Gd. (AGRO Kociewie )
4. Ligęza Karol ZST Tczew ( SAMBOR Tczew )
5. Domyk Krzysztof ZSP Owidz
6. Wesołowski Łukasz ZSP Owidz
7. Luwański Filip ZSP Owidz
8. Kropidłowski daniel ZSP Owidz


VI kat wiekowa rocznik 85 i starsi
(kobiety)

1. Główczewska Dominika Smętowo (ASZ AWF Gdańsk)
2. Pączek Lucyna AGRO Kociewie Starogard Gd.
3. Tuwalska Elżbieta Grabowiec
4. Tuwalska Małgorzata Grabowiec
5. Smuczyńska Teresa Starogard Gd.

( mężczyźni)

1. Czubaszek Jarosław OLIMPIA Grudziądz
2. Gardzielewski Arkadiusz SAMBOR Tczew
3. Ossowski Dariusz Koteże
4. Gapski Zbigniew Starogard Gd.
5. Gorszewski Tomasz Starogard Gd.
6. Bruchman Jan Starogard Gd.
7. Waśniewski Edmund Pelplin
8. Jezierski Tomasz Tczew

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorom: Prezesowi Banku Spółdzielczego w Skórczu, licznym firmom z Pelplina: Prezesowi Dak-Bud , Tomaszowi Zaborowskiemu, Firmie Votreks, PTPHU ”Beatka”, OMEGANET s.c. Witosława Markowskiego i Michała Gołębiowskiego , ALGRAF Tomisław Alfuth, którzy ufundowali wspaniałe nagrody dla uczestników tegorocznego biegu.
Osobne podziękowania składamy ks.Tomaszowi Patoce i ks.Tadeuszowi Brzezińskiemu za udostępnienie placu przed Katedrą, członkom Ochotniczej Straży Pożarnej w Pelplinie oraz Policji z pelplińskiego Komisariatu za zabezpieczenie biegów i czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników.
Na końcu lecz najgorętsze podziękowania należą się uczestnikom tegorocznego biegu, nauczycielom, którzy zmobilizowali swoich uczniów do wzięcia udziału oraz tym szczególnie w kat. starszej, którzy uświetnili swoją obecnością naszą imprezę .
Dyrektor GOK Pelplin
Grzegorz Watkowski




/>







/>






/>








Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk