MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2012-10-29 Zajęcia teatralne

Zapraszamy dzieci i młodzież na bezpłatne  zajęcia teatralne prowadzone w ramach realizowanego projektu "Kurtyna w górę!", który został dofinansowany w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013. Warsztaty prowadzi Piotr Weintz - profesjonalista, który już się przyczynił do sukcesów grup młodych aktorów, działających w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie. Poza warsztatami mamy w planach wyjazd do teatru muzycznego. Efektem warsztatów będzie finalny spektakl przygotowany przez uczestników z wykorzystaniem specjalnych kostiumów oraz charakteryzacjami przygotowanymi przez wizażystów, stylistów.

Zajęcia odbywają się w każdą środę:

- godz. 17.00 - 18.30 grupa młodsza
- godz. 18.40 - 20.10 grupa starsza

Grupy działają od ponad miesiąca, jednakże mamy jeszcze wolne miejsca. Dlatego gorąco zachęcamy do rozpoczęcia własnej przygody z teatrem!

 

Zajęcia odbywają się się w ramach operacji "Kurtyna w górę! - cykl warsztatów teatralnych dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Pelplin. Wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży pochodzących z rodzin niezamożnych, integracja oraz podnoszenie świadomości społeczności lokalnej poprzez organizację i udział w imprezach o charakterze kulturalnym" dofinansowanej w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW 2007-2013.


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk