MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 20 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2006-03-24 Wiosenna LA w Pelplinie
/>






Napływającą wraz z wiosną energię postanowił wykorzystać Gminny Ośrodek Kultury w Pelplinie - organizator Halowych Mistrzostw Gminy dla szkół gimnazjalnych i podstawowych z naszej gminy.
Dużym nakładem starań Gminnego Ośrodka Kultury i takim samym zaangażowaniem startujących udało się wyłonić wyróżniających się uczniów z dużym talentem i zacięciem sportowym w LA- hala.
Nauczyciele prowadzący zajęcia sportowe w swoich placówkach, wydelegowali zawodników, którzy godnie reprezentowali swoją szkołę.
Zawody LA odbyły się 23 marca br.w hali sportowej ZS Nr 1 w Pelplinie. Konkurencje biegowe rozegrano na bieżni okólnej 85 m. Sędzią głównym był pan Grzegorz Watkowski dyrektor GOK-u.
Najwartościowszymi wynikami poszczycić się mogą:
Lewandowska Malwina ze SP Rajkowy w biegu na 600 m (2.00,7),Sieg Magdalena z Gimnazjum Rajkowy w biegu na 300 m (47,46), Karol Werner z Gimnazjum w Morzeszczynie w biegu na 1000 m (3.01.5), Lewandowska Katarzyna z Gimnazjum Rajkowy w biegu na 600 m (1,57,8), Piaskowska Dorota z Gimnazjum z Gniewa w biegu na 600 m (1,58,5) oraz Dembicka Paulina z ZS Nr 2 Pelplin w biegu na 600 m (1,59,2).

A tak przedstawiają się wyniki poszczególnych konkurencji:
Szkoły Podstawowe:
bieg na 30 m
dziewczęta
1.Szymczak Paulina (ZS Nr 2 Pelplin) -4,74
2.Bukowska Marta (ZS Nr 1 Pelplin) -4,81
3.Bielińska Paulina (ZS Nr 1 Pelplin)-4,88
chłopcy
1.Reinholz Tomasz (ZKiW Rudno) –4,76
2.Sławiński Daniel (ZS Nr 1 Pelplin) – 4,88
3.Huebner Kamil (ZS Nr 1 Pelplin) – 4,89
bieg na 600 m dziewczęta
1.Lewandowska Malwina (ZS Rajkowy) – 2,00,7
2.Bukowska Marta (ZS Nr 1 Pelplin) – 2,03,6
3.Lasota Paulina( SP Małe Walichnowy) – 2,05,5
bieg na 1000 m chłopcy
1.Malinowski Mateusz (ZS Nr 2 Pelplin) – 3,30,2
2.Frost Daniel (ZS Nr 2 Pelplin) – 3,33,5
3.Błędzki Krzysztof (ZS Nr 2 Pelplin) – 3,37,3
10-cio skok
dziewczęta
1.Bielińska Paulina (ZS Nr 1 Pelplin) – 21,83
2.Pielecka Dorota (ZS Nr 1 Pelplin) – 20,95
3.Bielińska Dorota (ZS Nr 2 Pleplin) – 20,79
chłopcy
1.Michna Patryk (ZS Rajkowy) – 21,81
2.Czapla Tomasz (ZKiW Rudno) – 21,80
3.Drawska Kamil (ZS Nr 2 Pelplin) – 21,30
rzut piłką lekarską w tył przez głowę
dziewczęta
1.Szarmach Natalia (ZKiW Rudno) – 10,95
2.Mrozińska Natalia (ZS Nr 2 Pelplin) – 10,43
3.Chabowska Iwona (ZS Nr 2 Pelplin) – 10,21
chłopcy
1.Lasota Paweł (ZKiW Rudno) – 12,74
2.Reinholz Tomasz (ZKiW Rudno) – 12,01
3.Śledź Ariel (ZKiW Rudno) – 10,83
sztafeta wahadłowa
1. ZS Nr 2 Pelplin – 29,97
2. SP Małe Walichnowy – 30,45
3. ZS Nr 1 Pelplin – 32,78

Gimnazja :
bieg na 30 m
dziewczęta:
1.Górna Katarzyna (ZKiW Kulice) – 4,55
2.Sieg Magdalena (ZS Rajkowy) – 4,68
3.Gwizdalska Roksana (ZS Nr 2 Pelplin) – 4,73
chłopcy:
1.Mądrachowski Damian (ZS Nr 2 Pelplin) – 4,16
2.Iwański Mateusz (ZKiW Rudno) – 4,31
3.Dubiela Maciej (ZKiW Kulice) – 4,34
bieg na 300 m
dziewczęta:
1.Sieg Magdalena (ZS Rajkowy) – 47,46
2.Górna Katarzyna (ZKiW Kulice) – 50,94
3.Kordowska Anna – 51,96
chłopcy:
1.Iwański Mateusz (ZKiW Rudno) – 45,86
2.Kitta Mateusz (ZS Nr 1 Pelplin) – 46,78
3.Wójciak Krzysztof (ZS Nr 2 Pelplin) – 47,78

bieg na 600 m - dziewczęta
1.Lewandowska Katarzyna (ZS Rajkowy) – 1,57,8
2.Piaskowska Dorota (Gniew) – 1,57,8
3.Dembicka Paulina (ZS Nr 2 Pelplin) – 1,59,2
bieg na 1000 m – chłopcy
1.Werner Karol ( Morzeszczyn) – 3,01,5
2.Flisikowski Adrian (ZS Nr 2 Pelplin) – 3,17,0
3.Frost Dawid ( ZKiW Rudno) – 3,21,2
10-cio skok
dziewczęta
1.Dytrych Anna (ZS Nr 1 Pelplin) – 22,92
2.Lewandowska Katarzyna (ZS Rajkowy) – 22,90
3.Szczuka Jagoda (ZS Rajkowy) – 21,92
chłopcy
1.Weizbrodt Patryk (ZS Nr 2 Pelplin) – 26,25
2.Mądrachowski Damian (ZS Nr 2 Pelplin) – 26,10
3.Kolator Robert (ZKiW Kulice) – 25,56
rzut piłką lekarską w tył przez głowę
dziewczęta
1.Lasota Marlena (ZKiW Rudno) – 14,45
2.Kordowska Anna (ZKiW Rudno) – 12,90
3.Smolińska Karolina (ZKiW Kulice) – 12,36
chłopcy
1.Meller Jacek (ZS Nr 2 Pelplin) – 13,24
2.Marszałek Szymon (ZS Nr 1 Pelplin) – 13,10
3.Kamiński Szymon (ZKiW Rudno) – 12,30
sztafeta wahadłowa
1.ZKiW Rudno – 27,38
2.ZS Nr 2 Pelplin – 29,94
3.ZS Rajkowy – 31,41

Razem zanotowano 283 osobo/starty. Rywalizacja była zacięta i przebiegała w sportowej atmosferze.

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk