MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2006-06-05 Wyniki Biegu Papieskiego

W niedzielę 4 czerwca odbył się już po raz VII Bieg Papieski z okazji uczczenia rocznicy wizyty Ojca Świętego w Pelplinie. Na starcie stanęło 85 zawodników  w  kategoriach wiekowach : dzieci młodsze rocznik 95 i młodsi, dzieci starsze rocznik  93-94, szkoły gimnazjalne rocznik 93-94 oraz kategoria OPEN. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnictwa oraz w każdej kategorii pierwszych 6 miejsc zostało nagrodzonych dyplomami i medalami. Nagrodę główną w kat. OPEN (mężczyzn i kobiet) ufundował Burmistrz Gminy i Miasta Pelplin.

 

 
 
 

Wyniki Biegu Papieskiego

Kategoria – dzieci młodsze ( rocznik 95 i młodsi)

 (dziewczęta)

1-     Potrykus Katarzyna

2-     Lewandowska Beata

3-     Klawitter Daria

4-     Puchowska Agnieszka

5-     Jabłońska Martyna

6-     Szymichowska Wiktoria

7-     Lewczuk Agnieszka

8-     Dering Klaudia

9-     Bielińska Skarlet

(chłopcy)

1-     Bukowski Michał

2-     Gwizdalski Karol

3-     Koper Radosław

4-     Kasper Karol

5-     Piątek Daniel

6-     Janka Szymon

7-     Igłowski Daniel

8-     Kępka Damian

9-     Myrda Krystian

10- Paluchowski Bartosz

11- Weroniecki Kamil

12- Seyda Daniel

13- Górski Daniel

14- Sławiński Dominik

15- Eggert Wiktor

16- Orlikowski Piotr

17- Zieliński Leszek

18- Pladwig Łukasz

19- Lange Kamil

20- Puchowski Marek

21- Seroka Dawid

21- Krużycki Damian’

22- Warych Szymon

23- Seyda Grzegorz

24- Baczkowski Piotr

25- Lange Adrian

26- Pstrong Szymon

 

Kategoria – dzieci starsze ( rocznik 93-94)

(dziewczęta)

1-     Lewandowska Malwina

2-     Bielińska Paulina

3-     Chabowska Iwona

4-     Ryszkowska Katarzyna

5-     Kurkowska Ewa

6-     Leszczyńska Angelika

7-     Szutta Paulina

8-     Jaśniewska Klaudia

9-     Ossowska Marta

10- Elsenbach Michaela

11- Narloch Marta

12- Szulman Martyna

13- Smreczak Celina

14- Reszczyńska Ilona

15- Miklasiewicz Adrianna

16- Bresa Liwia

17- Pladwig Paulina

18- Borkowska Dorota

(chłopcy)

1-     Myszewski Jacek

2-     Piątek Patryk

3-     Seroka Kamil

4-     Krzemiński Mateusz

5-     Freda Mariusz

6-     Borowski Dawid

7-     Majewski Michał

8-     Smoczyński Michał

9-     Puchowski Michał

10- Krzemiński Maciej

Kategoria – szkoły gimnazjalne ( rocznik 92-90 )

(dziewczęta)

1-     Lewandowska Katarzyna

2-     Potrykus Natalia

3-     Błędzka Magdalena

4-     Wolska Jagoda

5-     Naleczińska Aleksandra

6-     Ratajczak Monika

7-     Rąbała Weronika

8-     Gosk Anna

 

(chłopcy)

1-     Kotowski Paweł

2-     Werner Karol

3-     Sikora Marcin

4-     Siwczak Michał

5-     Szczygeł Maciej

6-     Klawitter Patryk

7-     Cyman Wojciech

8-     Pawella Andrzej

 

Kategoria OPEN

(kobiety)

1-     Główczewska Dominika

2-     Tutkowska Kamila

(mężczyźni)

1-     Ruliński Przemysław

2-     Waśniewski Marcin

3-     Grzonka Łukasz

4-     Waśniewski Edward

 

 

 
 
 

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk