MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 24 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2013-09-02 Wakacje z Ośrodkiem Kultury. Prawie tysiąc osób skorzystało z oferty

Wakacje letnie dobiegły końca. Czas rozpocząć obowiązki szkolne i nowe zajęcia, jakie. Zanim jednak to nastąpi, wróćmy raz jeszcze pamięcią do chwil, które spędzili Państwo z Miejskim Ośrodkiem Kultury.  Pikniki rekreacyjne, wyjazdy nad jezioro oraz wycieczki autokarowe, to tylko niektóre z atrakcji, jakie nasza placówka przygotowała dla Państwa w lipcu i sierpniu.

Udało nam się czterokrotnie wyjechać nad jezioro Borówno Wielkie. Piękna, piaszczysta plaża, dobrze zaopatrzone zaplecze gastronomiczne, czysta woda oraz opieka wychowawców i ratowników sprawiały, że wyjazdy były bardzo udane. Zorganizowaliśmy 3 jednodniowe wycieczki: do Gdańska, gdzie celem było zwiedzanie ZOO, do Łeby oraz do Poznania. Zorganizowaliśmy również wycieczkę 5-dniową. Tym razem na trasie turystycznych perełek znalazła się Praga, Skalne Miasto oraz Wrocław. Gdy pogoda była nieco kapryśna, zabraliśmy Was do Aquaparku w Sopocie oraz do kina w Tczewie na premierę bajki „Minionki rozrabiają”. Oprócz wyjazdów, gościliśmy w sołectwach Gminy Pelplin, gdzie zorganizowane zostały pikniki rekreacyjne. Były to kilkugodzinne bloki zabaw z konkursami, które prowadzili pracownicy Ośrodka Kultury. Było dużo zabawy i śmiechu, a każdy z młodszych uczestników zabawy dostał słodką niespodziankę. Podczas tegorocznych wakacji dwukrotnie odbył się piknik w Pelplinie. Ponadto bawiliśmy się w Bielawkach, Rajkowach, Pomyjach, Nowym Dworze, Wielkim Garcu, Kulicach, Lignowach Szlacheckich, Rudnie, Międzyłężu, Małych Walichnowach, Rożentalu oraz w Gręblinie. Zabawa dla dzieci, która odbyła się 24 sierpnia 2013 r. w Pelplinie oficjalnie zakończyła działania wakacyjne zorganizowane w tym roku przez Miejski Ośrodek Kultury.

W tym roku z wakacyjnej oferty skorzystało około tysiąc osób z całej gminy. Ten wynik cieszy, ponieważ świadczy o dużym zainteresowaniu ofertą przygotowaną i realizowaną przez  Ośrodek Kultury w Pelplinie.

Dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy spędzali z nami wakacje dziękujemy za wspaniałą zabawę, a rodzicom za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Zapraszamy do korzystania z oferty programowej Miejskiego Ośrodka Kultury w nowym roku szkolnym. Aktualne informacje znajdują się tutaj.


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk