MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2006-06-13 XV Wojewódzkie Igrzyska Szkół Wiejskich i Małych Miasteczek
W piątek 9 czerwca br. Stadion Miejski w Pelplinie gościł sportowców, działaczy i trenerów LA, którzy zgłosili swój udział w XV Wojewódzkich Igrzyskach Szkół Wiejskich i Małych Miasteczek Województwa Pomorskiego zorganizowanych przez MUKS „OLIMPIJCZYK” Pelplin, Gminny Ośrodek Kultury w Pelplinie, Zarząd Gminny SZS, Stowarzyszenie Sportowe „Wierzyca” Pelplin i Radę Wojewódzką LZS.
W zawodach udział wzięło 17 ekip z naszego województwa reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazjalne. Po zapaleniu znicza Igrzysk, odegraniu hymnu państwowego i prezentacji ekip oficjalnego otwarcia dokonali: Burmistrz Gminy i Miasta Pelplin Andrzej Stanuch i W-ce Przewodniczący Woj.Rady LZS Franciszek Kaszubowski.
Oto oficjalny komunikat i wyniki tych Igrzysk:
100 m dziewczęta
biegi eliminacyjne:
1. Reszka Danuta – Gim. Krokowa – 15.30                                     F B
2. Burclaff Angelika – Gim. Krokowa - 15,43
3. Dembicka Paulina – ZS Nr 2 Pelplin – 15,11                               F A
4. Bornowska Wiktoria – ZS Nr 2 Pelplin – 15,78 
5. Gwizdalska Roksana – ZS Nr 2 Pleplin – 15,30                         F B
6. Koczkowska Sandra – ZS Nr 2 Pelplin –15,97
7. Bączyńska Monika _ ZS Lubań – 15,92
8. Socha Sandra – ZS Lubań – 16,74
9. Patan Ewelina – ZS Osiek – 15,40                                               F B
10.Szeible Paulina- ZS Osiek – 15,75
11. Mering Paulina – ZS Nowa Karczma – 15,20                           F A
12. Czarnowska Natalia – ZS Nowa Karczma – 16,42
13. Jach Sylwia – ZS Nowa Karczma – 15,49
14. Bukowska Marta ZS Nr 1 Pelplin – 15,43
15. Bielińska Paulina – ZS Nr 1 Pleplin – 15,48
16. Dytrych Anna – ZS Nr 1 Pelplin – 15,93
17. Kotlewska Karolina – ZSP Sumin – 16,98
18. Gwizdała Martyna – ZSP Sumin – 15,60
19. Barkowska Monika – Gim. Bojano – 14,79
20 Gmer Beata – ZSP Sumin – 16,52
21. Przybylska Anna – Gim. Rudno – 16,42
22. Trepkowska Kinga – ZS Rajkowy – 16,38
23. Szczuka Jagoda – ZS Rajkowy – 15, 18                                   F A
24. Stańkowska Ewa – PG Skórcz – 15,25                                     F B
25. Derzewska Klaudia – PG Skórcz – 16,35
26. Switalla Grażyna ZS Rajkowy – 16,65
27. Justa Aleksandra – ZSP Szlachta – 15,71
28. Krawczyńska Kamila – ZSP Szlachta – 16,23
29. Lewandowska Patrycja – ZS Grabowo – 16,12
 
100 m dziewcząt Finał A
  1. Barkowska Monika – Gim. Bojano – 14,75   -  9 pkt
  2. Mering Paulina – ZS Nowa Karczma – 14,90 -  7 pkt
  3. Dembicka Paulina – ZS Nr 2 Pelplin – 15,00 -  6 pkt                                           
  4. Szczuka Jagoda – ZS Rajkowy – 15,28 -      5 pkt
100 m dziewcząt Finał B
  1. Patan Ewelina – ZS Osiek – 15,16   -  4 pkt
  2. Reszka Danuta – Gim. Krokowa – 15,32  -  3 pkt
  3. Stańkowska Ewa – PG Skórcz – 15,42   -2 pkt
  4. Gwizdalska Roksana – ZS Nr 2 Pelplin – 23,87 -  1 pkt
 
300 m dziewczęta
  1. Lewandowska Katarzyna ZS Rajkowy – 46,69  -  9 pkt
  2. Żywicka Krystyna Gim. Bojano – 48,00 -      7 pkt
  3. Stańskowska Ewa PG Skórcz - 48,42 -   6 pkt      
  4. Dembicka Paulina ZS Nr 2 Pelplin – 48,44 -  5 pkt
  5. Knopik Katarzyna ZS Lipusz – 49,22  - 4 pkt
  6. Hewelt Marta Gim. Bojano – 50,00       -3 pkt
  7. Reszka Danuta ZS Krokowa – 52,45     -  2 pkt
  8. Danielewicz Ewelina ZS Osiek – 52,61 - 1 pkt
 
Pozostałe rezultaty:
-         Anslik Anna ZS Lubań – 58,00
-         Wołoszyk Anna ZS Lubań – 56,96
-         Bornowska Wiktoria ZS Nr 2 Pelplin – 52,82
-         Rogocka Ewelina ZS Krokowa – 54,46
-         Grablowska Monika Gim. Bojano – 53,21
 
600 m dziewczęta
1. Dyszer Julita ZS Nr 1 Pelplin – 1,48,22   - 9 pkt
2. Wiśniewska Daria PG Skórcz – 1,52,82  - 7 pkt
3. Urbaniak Monika ZS Lipusz – 1,54,27 -    6 pkt
4. Lewandowska Malwina ZS Rajkowy - 2,00,21 - 5 pkt
5. Gnech Karolina Gim. Krokowa- 2,01,63  - 4 pkt
6. Miłek Kamila ZSP Osiek – 2,04,14-   3 pkt
7. Wydrowska Grażyna ZS Nowa Karczma – 2,05,38 - 2 pkt
8. Zagórska Weronika ZSP Szlachta – 2,07,44- 1 pkt
 
Pozostałe rezultaty :
-         Koseda Karolina Gim. Rudno – 2,41,89
-         Szarfenberg Katarzyna Gim.Rudno – 2,24,68
 
Sztafeta 4x100 m dziewczęta
  1. Gimnazjum Bojano – 0,59,11   -  18 pkt
  2. ZS Krokowa – 0,59,55   - 14 pkt
  3. PG Skórcz – 1,00,10   -    12 pkt
  4. ZS Nowa Karczma – 1,00,59 - 10 pkt
  5. ZS Lipusz – 1,01,01  -   8 pkt
  6. ZS Rajkowy – 1,01,27 - 6 pkt
  7. ZSP Szlachta – 1,01,46   - 4 pkt
  8. ZS Lubań – 1,03,35  - 2 pkt
 
Skok w dal dziewczęta
  1. Konopik Katarzyna ZS Lipusz – 4,52      - 9 pkt
  2. Lewandowska Katarzyna ZS Rajkowy – 4,45 - 7 pkt
  3. Barkowska Monika Gim. Bojano – 4,29 -  6 pkt
  4. Mach Katarzyna Gim. Bojano – 4,16 -   5 pkt
  5. Hewelt Marta Gim. Bojano – 4,15  -  4 pkt
  6. Justa Aleksandra ZSP Szlachta – 4,06  - 3 pkt
  7. Gwizdała Martyna ZSP Sumin – 4,00 -2 pkt
  8. Włodarczyk Martyna ZS Nowa Karczma – 3,96 -1 pkt
 
Pozostałe rezultaty:
-         Przybylska Anna Gim.Rudno – 3,64
-         Lewandowska Dominika Gim. Rudno – 3, 88
-         Kotlewska Karolina ZSP Sumin – 3,15
-         Gmer Beata ZSP Sumin- 3,58
-         Jach Sylwia – ZS Nowa Karczma – 3,61
-         Wołoszyk Anna ZS Lubań – 3,93
-         Bączyńska Monika ZS Lubań – 3,60
-         Anslik Anna ZS Lubań – 3,75
-         Rogocka Ewelina Gim.Krokowa – 3,38
-         Burclaff Angelika Gim. Krokowa – 3,82
-         Bukowska Marta ZS Nr 1 Pelplin – 3,71
-         Bielińska Paulina ZS Nr 1 Pelplin – 3,72
-         Chyła Patrycja ZS Osiek – 3,65
-         Danielewicz Ewelina ZS Osiek – 3,57
-         Troka Malwina Gim. Grabowo – 3,65
-         Stalke Natalia Gim. Grabowo – 3,36
-         Kawczyńska Kamila ZSP Szlachta – 3,53
 
Skok wzwyż dziewczęta
  1. Troka Malwina Gim. Grabowo – 1,30  -  9 pkt
  2. Szeible Paulina ZS Osiek – 1,30  - 7 pkt
  3. Stalke Natalia Gim.Grabowo – 1,25   - 6 pkt
  4. Grablowska Monika Gim. Bojano – 1,25 - 5 pkt
  5. Włodarczyk Martyna ZS Nowa Karczma – 1,15 - 4 pkt
  6. Kraskowska Karolina SZ Lipusz – 1.05   -  3 pkt
 
Rzut dyskiem dziewczęta
  1. Zaborowska Mariola Gim. Grabowo – 25,22 -   9 pkt
  2. Kraskowska Karolina ZS Lipusz – 23,45  -   7 pkt   
  3. Plutowska Alina PG Skórcz – 22,95   -   6 pkt
  4. Kaszubowska Katarzyna ZS Lubań – 21,82 -   5 pkt
  5. Radtke Natalia Gim. Krokowa – 21,74  - 4 pkt   
  6. Gruchała-Węsierska Karolina ZS Lubań – 21,67  - 3 pkt
  7. Mikołajczuk Martyna PG Skórcz – 20,70   -  2 pkt
  8. Kurkowska Paulina SZ Lipusz – 18, 27- 1 pkt
 
Pozostałe rezultaty:
-         Wisniewska Natalia Gim. Bojano –14,69
-         Skrzypkowska Anna ZS Nowa Karczma – 16,06
 
Rzut oszczepem dziewczęta
  1. Peek Agnieszka Gim. Grabowo – 25,78   -   9 pkt
  2. Chyła Patrycja ZS Osiek – 21,28  -   7 pkt
  3. Jenta Magdalena Gim. Grabowo – 20,20  -  6 pkt
  4. Frąckowiak Martyna Gim. Bojano – 17,28   -    5 pkt
  5. Socha Sandra ZS Lubań – 16,96  -  4 pkt
  6. Żywicka Krystyna Gim. Bojano – 13,80 - 3 pkt
  7. Mach Katarzyna Gim. Bojano – 9,06  -2 pkt
 
Pchnięcie kulą dziewczęta:
  1. Wiśniewska Natalia Gim. Bojano – 11,26 -  9 pkt
  2. Jenta Magdalena Gim. Grabowo – 10,60 - 7 pkt
  3. Radkte Natalia Gim. Krokowa 9,73-  6 pkt
  4. Ligmanowska Marta ZS Nr 2 Pelplin – 9,01 - 5 pkt
  5. Kaszubowska Katarzyna ZS Lubań – 8,82  - 4 pkt
  6. Gruchała-Węsierska Karolina ZS Lubań – 8,28 - 3 pkt
  7. Gierszewska Sandra Gim. Rudno – 7,95 - 2 pkt
  8. Kurkowska Paulina ZS Lipusz – 7,81- 1 pkt
 
Pozostałe rezultaty:
-         Patan Ewelina ZS Osiek – 6,43
-         Frąckowiak Martyna Gim. Bojano – 7,37
-         Klepinowska Justyna – Gim. Rudno – 7,11
-         Plutowska Alina PG Skórcz – 7,73
-         Mikołajczuk Martyna PG Skórcz – 6,37
-         Zaborowska Mariola Gim. Grabowo – 6,79
-         Lewandowska Patrycja Gim. Grabowo – 7,58
-         Bukowska Emilia ZS Osiek – 6,86
 
Klasyfikacja drużynowa w kategorii dziewcząt:
  1. Gimnazjum Bojano – 76 pkt
  2. Gimnazjum Grabowo – 46 pkt
  3. ZS Lipusz – 39 pkt
  4. PG Skórcz – 35 pkt
  5. Gimnazjum Krokowa – 33 pkt
  6. ZS Rajkowy – 32 pkt
  7. ZS Nowa Karczma – 24 pkt
  8. ZS Osiek – 22 pkt
  9. ZS Lubań – 21 pkt
  10. ZS Nr 2 Pelplin – 17 pkt
  11. ZS Nr 1 Pelplin – 9 pkt
  12. ZSP Szlachta – 8 pkt
13-14. Gimnazjum Rudno , ZSP Sumin – 2 pkt
 
 
Bieg na 100 m chłopców
  1. Buchholz Przemysław ZS Nowa Karczma – 14,34
  2. Karpiński Paweł ZS Nowa Karczma – 14,24
  3. Rogaczewski Przemysław ZS Osiek – 13,29              F B
  4. Kleina Wojciech ZS Osiek – 14,04
  5. Walisiak Łukasz ZS Osiek – 14,47
  6. Szczygeł Maciej ZS Nr 1 Pelplin – 13,61
  7. Szczęsny Piotr ZS Nr 1 Pelplin – 14,46
  8. Miler Piotr ZS Lubń – 15,60
  9. Weizbrot Patryk ZS Nr 2 Pelplin – 13,55
  10. Seyda Piotr – ZS Nr 2 Pelplin – 13,88
  11. Wittbrodt Łukasz ZS Krokowa – 13,26                          F B
  12. Lieske Leszek ZS Krokowa – 13,97
  13. Literski Paweł – ZSP Skarszewy – 13,09                     F A
  14. Matyka Karol ZSP Skarszewy – 13,29                           F B
  15. Akerman Karol ZSP Skarszewy – 13,41
  16. Bonk Grzegorz ZSP Sumin – 13,80
  17. Zapotoczny Łukasz ZSP Sumin – 14,79
  18. Lindenau Maciej ZSP Sumin – 13,68
  19. Dusowski Marcin ZSP Sumin – 15,21
  20. Nagel Robert Gim. Bojano – 13,59
  21. Hańć Piotr Gim. Bojano – 13,37
  22. Lukowski Martyn Gim. Rudno – 14,92
  23. Eggert Adam PG Skórcz – 12,95                                    F A
  24. Grabowski Marcin PG Skórcz – 13,90
  25. Mikucki Paweł Gim. Bojano – 12,79
  26. Motała Tomasz ZSP Szlachta – 12,70
  27. Ziemiński Adam ZS Lipusz – 14,19
  28. Kowalewski Bartosz ZS Osiek – 14,62
  29. Cyganowski Michał Gim. Rudno – 15,28
 
100 m chłopców Finał A:
  1. Mikucki Paweł Gim. Bojano – 12,70  -   9 pkt
  2. Motała Tomasz ZSP Szlachta – 12,76  - 7 pkt
  3. Eggert Adam PG Skórcz – 13,05  -  6 pkt
  4. Literski Paweł ZSP Skarszewy – 13,18  - 5 pkt
 
100 m chłopców Finał B
  1. Rogaczewski Przemysław ZS Osiek – 13,23 -   9 pkt
  2. Matyka Karol ZSP Skarszewy – 13,33   - 7 pkt
  3. Hańć Piotr Gim. Bojano – 13,44  - 6 pkt
  4. Wittbrodt Łukasz ZS Krokowa – 13,54   -  5 pkt
 
300 m chłopcy:
  1. Eggert Adam PG Skórcz – 40,90   -  9 pkt
  2. Żaczek Dawid ZS Krokowa – 42,63  -  7 pkt
  3. Matyka Karol ZSP Skarszewy – 42,65 -  6 pkt
  4. Derra Michał ZSP Skarszewy – 42,76  -  5 pkt
  5. Literski Paweł ZSP Skarszewy – 43,23 - 4 pkt
  6. Dettlaff Filip ZS Krokowa – 43,94   - 3 pkt
  7. Karpiński Paweł ZS Nowa Karczma – 45,21 - 2 pkt
  8. Gormowicz Radosław ZSP Szlachta – 45,34  -1 pkt
 
Pozostałe rezultaty:
-         Lieske Leszek ZS Krokowa – 45,47
-         Lipiński_Rymon Rafał ZS Lubań – 50,50
-         Lipiński Samuel ZS Lipusz – 46,47
 
1000 m chłopców:
  1. Werner Karol ZS Morzeszczyn – 2,52,12  - 9 pkt
  2. Pucha Grzegorz ZSP Skarszewy – 2,57,27-  7 pkt
  3. Sikora Marcin ZS Nr 1 Pelplin – 2,58,91 -  6 pkt
  4. Siwczak Michał ZS Morzeszczyn – 3,00,03  -  5 pkt
  5. Borkowski Partyk ZSP Skarszewy – 3,01,11    -  4 pkt
  6. Noga Grzegorz PG Skórcz – 3,03,53  -  3 pkt
  7. Bartkowski Przemysław ZS Krokowa – 3,05,50   -  2 pkt
  8. Pietrasik Piotr ZS Lubań – 3,09,42  -    1 pkt
 
Pozostałe rezultaty:
-         Szulfer Szymon ZS Lipusz – 3,10,95
-         Reszczyński Piotr ZS Nr 2 Pelplin – 3,13,65
-         Frost Dawid ZS Nr 2 Pelplin – 3,10,15
-         Mechliński Andrzej Gim. Rudno – 3,17,91
-         Wątróbka Michał PG Skórcz – 3,13,38
-         Lademan Karol Gim. Grabowo – 3,29,15
 
Sztafeta 4x100 m chłopców:
  1. ZSP Skarszewy – 51,14   -   18 pkt
  2. ZS Krokowa – 52,11   - 14 pkt
  3. Gim. Bojano – 52,68  -  12 pkt
  4. ZS Lipusz – 54,20    - 10 pkt
  5. ZSP Szlachta – 54,37 - 8 pkt
  6. ZSP Sumin – 56,21 - 6 pkt
  7. ZS Nowa Karczma – 56,24 -  4 pkt
  8. ZS Nr 2 Pelplin – 57,21 -  2 pkt
 
Pozostałe rezultaty:
- ZS Lubań – 59,64
 
Skok w dal chłopców
  1. Wittbrodt Łukasz ZS Krokowa – 5,28  -   9 pkt
  2. Żaczek Dawid ZS Krokowa – 5,23   -  7 pkt
  3. Turzyński Krystian ZS Lipusz – 5,07  -  6 pkt
  4. Szczygeł Maciej ZS Nr 1 Pelplin – 5,07 - 5 pkt
  5. Klak Mateusz PG Skórcz – 4,97 - 4 pkt
  6. Śmiełowski Igor ZS Nowa Karczma – 4,97  - 3 pkt
  7. Lindenau Maciej ZSP Sumin – 4,93  -  2 pkt
  8. Bonk Grzegorz ZSP Sumin – 4,93 - 1 pkt
 
Pozostałe rezultaty:
-         Wsilak Łukasz ZS Osiek – 4,44
-         Szczęsny Piotr ZS Nr 1 Pelplin – 4,61
-         Itrych Łukasz ZS Lubań 4,05
-         Miler Piotr ZS Lubań – 4,00
-         Potrac Kamil ZS Nowa Karczma – 4,23
-         Buchholz Przemysław ZS Nowa Karczma – 4,17
-         Zapotoczny Łukasz ZSP Sumin – 4,53
-         Dusowski Marcin ZSP Sumin – 4,35
-         Dziemiński Adam ZS Lipusz – 4,12
-         Lipiński Rymon Rafał ZS Lubań – 4,11
-         Klein Wojciech ZS Osiek – 4,15
-         Formela Bartek Gim. Grabowo –3,95
-         Gradulewski Rafał ZSP Skarszewy – 4,24
-         Akerman Karol ZSP Skarszewy – 4,53
 
Skok wzwyż chłopców :
  1. Muller Robert ZSP Skarszewy – 1,60    -   9 pkt
  2. Bendig Karol ZSP Skarszewy – 1,55   - 7 pkt
  3. Słowik Marcin Gim. Grabowo – 1,50 -  6 pkt
  4. Śmiełowski Igor ZS Nowa Karczma – 1,40  -  5 pkt
  5. Formel Bartek Gim. Grabowo – 1,40  -  4 pkt
  6. Lipiński Samuel ZS Lipusz – 1,40   - 3 pkt
  7. Turzyński Krystian ZS Lipusz – 1,30 - 2 pkt
  8. Itrych Łukasz ZS Lubań – 1,30  -  1 pkt
 
Pozostałe rezultaty :
-         Piankowski Tomasz ZS Lubań – 1,25
 
Rzut dyskiem chłopców:
  1. Białobłocki Michał ZSP Skarszewy – 32,11- 9 pkt
  2. Białobłocki Robert ZSP Skarszewy – 32,04  - 7 pkt
  3. Szumała Robert ZS Osiek – 31,49  - 6 pkt
  4. Hańć Piotr Gim. Bojano – 30,71  -   5 pkt
  5. Muller Robert SZP Skarszewy – 30,00  -4 pkt
  6. Nagel Robert Gim. Bojano – 29,90  -  3 pkt
  7. Żerański Przemysław ZSP Skarszewy – 27,93 - 2 pkt
  8. Kreft Krzysztof Gim. Krokowa – 27,91 - 1 pkt
 
Pozostałe rezultaty:
-         Kowalewski Andrzej ZS Nowa Karczma – 21,93
-         Grochowski Sebastian ZS Nowa Karczma – 23,18
-         Cyganowski Michał Gim. Rudno – 25,94
-         Kropidłowski Konrad ZS Lipusz – 22,28
-         Bober Mateusz ZS Lipusz – 24,18
-         Młyński Szymon ZS Lubań – 26,83
-         Wałdoch Mariusz PG Skórcz – 19,19
-         Grajewski Wojciecj PG Skórcz – 21,87
 
Rzut oszczepem chłopców
  1. Szymański Krystian ZS Lipusz – 43,03   -  9 pkt
  2. Kreft Krzysztof Gim. Krokowa – 34,54 - 7 pkt
  3. Bober Mateusz ZS Lipusz – 34,43   -  6 pkt
  4. Cybula Piotr ZS Osiek – 34,31   - 5 pkt
  5. Kropidłowski Konrad ZS Lipusz – 33,29  -   4 pkt
  6. Białobłocki Michał ZSP Skarszewy – 33,05  -  3 pkt
  7. Białobłocki Robert ZSP Skarszewy – 31,80   - 2 pkt
  8. Kurkowski Dawid ZS Lipusz – 31,68   - 1 pkt
 
Pozostałe rezultaty:
-         Lenga Karol Gim. Rudno – 17,80
-         Sass Maciej Gim. Bojano – 27,18
-         Kowalewski Bartosz ZS Osiek – 28,99
-         Dettlaff Filip Gim. Krokowa – 29,26
-         Szczepan Tomasz ZS Nr 2 Pelplin – 30,17
-         Piankowski Tomasz ZS Lubań – 20,74
-         Młyński Szymon ZS Lubań – 17,96
-         Potrac Kamil ZS Nowa Karczma – 20,89
-         Blombewrg Michał (brak danych) – 21,25
 
Pchnięcie kulą chłopcy:
  1. Zych Nikita Gim. Bojano – 12,70  -    9 pkt
  2. Mikucki Paweł Gim. Bojano – 11,74  -   7 pkt
  3. Reiske Dawid ZS Nr 2 Pelplin – 11,51- 6 pkt
  4. Styn Wojciech Gim. Krokowa – 11,33  - 5 pkt
  5. Derra Michał ZSP Skarszewy – 10,94  - 4 pkt
  6. Szymański Krystian ZS Lipusz – 10,58   -  3 pkt
  7. Żerański Przemysław ZSP Skarszewy – 10,46 -  2 pkt
  8. Weizbrot Patryk ZS Nr 2 Pelplin – 10,40  - 1 pkt
 
Pozostałe rezultaty:
-         Lukowski Martyn Gim. Rudno – 8,14
-         Cyganowski Michał Gim. Rudno – 9,98
-         Sass Maciej Gim. Bojano – 9,22
-         Cybula Piotr ZS Osiek – 10,03
-         Szumała Robert ZS Osiek – 8,42
-         Bendig Karol ZSP Skarszewy – 10,12
-         Szczepan Tomasz SZ Nr 2 Pelplin – 8,76
-         Kurkowski Dawid ZS Lipusz – 9,90
-         Kowalewski Andrzej ZS Nowa Karczma – 9,30
-         Grochowski Sebastian ZS Nowa Karczma – 9,91
-         Klak Mateusz PG Skórcz – 9,58
-         Grajewski Wojciech PG Skórcz – 7,98
-         Wałdoch Mariusz PG Skórcz – 9,24
-         Benkowski Karol Gim. Grabowo – 9,85
-         Rogaczewski Przemysław ZS Osiek – 9,45
 
Klasyfikacja drużynowa w kategorii chłopców:
  1. ZSP Skarszewy – 101 pkt
  2. Gim. Krokowa – 56 pkt
  3. Gim. Bojano – 47 pkt
  4. ZS Lipusz – 44 pkt
  5. PG Skórcz – 22 pkt
  6. ZSP Szlachta – 16 pkt
  7. ZS Osiek – 15 pkt
  8. Gim. Morzeszczyn – 14 pkt
  9. ZS Nowa Karczma – 14 pkt
  10. ZS Nr 1 Pelplin – 11 pkt
  11. Gim. Grabowo – 10 pkt
12-13. ZS Nr 2 Pelplin , ZSP Sumin – 9 pkt
  1. ZS Lubań – 2 pkt
 
 
Klasyfikacja generalna szkół:
  1. Gim. Bojano – 123 pkt
  2. ZSP Skarszewy – 101 pkt
  3. Gim. Krokowa – 89 pkt
  4. ZS Lipusz – 83 pkt
  5. PG Skórcz – 57 pkt
  6. Gim. Grabowo – 56 pkt
  7. ZS Nowa Karczma – 38 pkt
  8. ZS Osiek – 37 pkt
  9. ZS Rajkowy – 32 pkt
  10. ZS Nr 2 Pelplin – 26 pkt
  11. ZSP Szlachta – 24 pkt
  12. ZS Lubań – 23 pkt
  13. ZS Nr 1 Pelplin – 20 pkt
  14. Gim. Morzeszczyn – 14 pkt
  15. SZP Sumin – 11 pkt
  16. Gim. Rudno – 2 pkt
 
Same zawody mimo nie najlepszej pogody, przebiegały sprawnie i w sportowej rywalizacji. Na zakończenie uczestnicy i zwycięzcy uhonorowani zostali medalami, pucharami oraz pamiątkowymi dyplomami. Po dekoracji i posiłku ekipy lekkoatletów wróciły do domów z postanowieniem rewanżu w kolejnych Igrzyskach.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk