MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 12 grudnia 2018 r.
Aktualności

Powrót

2014-05-13 Spektakl dla dzieci "Stary clown i morze"

13 maja 2014 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie odbył się spektakl teatralny pt.: "Stary Clown i morze". Przedstawienie wystawili aktorzy z gdańskiego teatru "Pinezka", który występuje na całym świecie, na wszystkich kontynentach, niestety bardzo rzadko można go zobaczyć w Trójmieście. Jest to teatr clownady i pantomimy. Spektakl obejrzało ok. 300 młodych widzów.

O spektaklu...

 

Stary Clown wybiera się nad morze na ryby i tak zaczyna się jego morska przygoda...

Wędkowanie to nudne zajęcie, ale Clown wyławia z wody różne dziwne rzeczy. Clown wypływa łódką na morze i próbuje łapać ryby w sieć. Straszny sztorm porywa łódeczkę Clowna i wyrzuca go na plaży malutkiej wysepki. Na wyspie mieszkają ptaki, małpy, lwy i dziwne stworki. Czy Clown przeżyje na wyspie i czy powróci szczęśliwie do domu? Dowiecie się tego oglądając przedstawienie do końca.

Spektakl porywa widzów w świat bajki i radosnej przygody. Odbiorcami widowiska są nie tylko dzieci, ale również dorośli, ponieważ każdy dorosły, gdzieś tam głęboko w sercu też jest dzieckiem. Uliczna clownada z czynnym udziałem widzów wciąganych na scenę do wspólnego grania z aktorami.

Spektakl prezentowany był m.in. w Liverpoolu, Dreźnie, Karlshamn


Archiwum

Polityka prywatności MOK Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
Świetlica w Lignowach Szlacheckich
Kalendarz imprez
Newsletter
facebook
Karta Dużej Rodziny
Radio Głos
TV Pelplin
Program
Patriotyzm jutra
Program
Erasmus +
Kociewie
Miejska Biblioteka Publiczna
Eurodesk
BIP