MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2014-04-16 Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego "Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych"

Wczoraj tj. 15 kwietnia 2014 r. zakończono etap gminny konkursu pn.: "Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych". Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy, Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku.

Celem konkursu było upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży szkół na terenie gmin województwa pomorskiego profilaktyki związanej z zagrożeniami wypadkowymi i zdrowotnymi występującymi w gospodarstwach rolnych, zapobieganie wypadkom wśród dzieci i młodzieży, zaznajomienie dzieci z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnych pracy w gospodarstwach rolnych.

Do Ośrodka Kultury w Pelplinie nadesłano prace wyłącznie w kategorii I-III szkoły podstawowej. Jury, któremu przewodniczyła pani Ewa Landowska- artysta plastyk, nagrodziło następujących uczestników:

I MIEJSCE- Klaudia Bednarek

II MIEJSCE - Klaudiusz Nagórski

III MIEJSCE - Weronika Huebner

 

Prace laureatów konkursu zostały wysłane do wojewódzkiej komisji konkursowej działającej przy Okręgowym Inspektoracie Pracy w Gdańsku. Komisja na szczeblu wojewódzkim dokona oceny prac do 9 maja 2014 r.

 


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk