MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2007-01-12 SZKOŁA TAŃCA

   

 

 
 
 
 

W grudniu 2006 roku Gminny Ośrodek Kultury realizując zadania w dziedzinie wychowania, edukacji i upowszechniania kultury podjął się zorganizowania „Szkoły Tańca”.

Celem kursu tanecznego jest integracja dzieci i młodzieży, nauka tańca, zagospodarowanie czasu wolnego, kształtowanie aktywnych postaw.

Zajęcia prowadzi pani Alicja Kuczmińska - instruktor  tańca, choreograf i pedagog. Zainteresowanie zajęciami wśród dzieci i młodzieży jest bardzo duże.  Nauką objęte są tańce standardowe, użytkowe, nowoczesne i dyskotekowe. Obecnie zajęcia prowadzone są w pięciu grupach w miejscowościach: Kulice – 2 grupy, Rudno – 1 grupa oraz Pelplin – 2 grupy. Każda grupa liczy po około 25 uczestników. Zamierzamy rozszerzyć ofertę  dla dzieci i młodzieży stwarzając warunki dla udziału w „Szkole Tańca” kolejnym grupom,  w tym z innych miejscowości naszej gminy.

Wszystkie chętne osoby proszone są o zgłaszanie swoich propozycji do sekretariatu Gminnego Ośrodka Kultury w Pelplinie osobiście bądź telefonicznie, tel.058 5361452 lub drogą mailową (gok@pelplin.pl)  w godzinach pracy Ośrodka, tj. od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00.


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk