MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2007-01-12 UROCZYSTE WRĘCZANIE STYPENDIÓW

 
 

Projekt pod nazwą W młodości praca? To się opłaca!, w ramach Programu Wyrównywania Szans Edukacyjnych Dzieci i Młodzieży, realizował Gminny Ośrodek Kultury w Pelplinie  w listopadzie i grudniu 2006.  Celem Projektu była aktywizacja uczniów, dostarczenie im potrzebnej pomocy pedagogicznej ipsychologicznej. Prowadzone zajęcia pozwalały na poznanie nowych obszarów wiedzy i nabycie nowych umiejętności. Były także uzupełnieniem edukacji na temat gospodarki rynkowej, której młodzież nie otrzymuje w wystarczającym stopniu w szkole i w domu.

Realizacja programuopierała  się  o zaplanowany cykl spotkań-warsztatów  prowadzonych przez profesjonalną kadrę (psycholog, doradca zawodowy, pedagog).

Troje uczniów, najbardziej kreatywnych uczestników programu, na zakończenie realizacji programu, otrzymało stypendia w wysokości po 420 zł, z przeznaczeniem na dalszą edukację. Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się 6 stycznia 2007 w sali Gminnej Biblioteki Publicznej w Pelplinie. Laureacji stypedniów: Anna Biegała, uczennica Zespołu Szkół Nr 1 w Pelplinie, Podjacka Ewelina z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Kulicach oraz  Patrycja Wyczyńska z Zespołu Szkół Nr 2 w Pelplinie.

Młodzieży uczestniczącej w realizacji programu dziękujemy za czas jaki zechcieli z nami spędzić. Mamy jednocześnie nadzieję, że zdobyte umiejętności  i wiedzę wykorzystają już niebawem w dorosłym życiu.

Zapraszamy do dalszej współpracy.


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk