MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 20 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2007-10-03 Wybierz coś dla siebie!
Cykliczna oferta zajęć prowadzonych przez Gminny Ośrodek Kultury w Pelplinie.
 
Pracownia plastyczna. Maluj pod okiem fachowca i zostań artystą.
Gminny Ośrodek Kultury informuje o utworzeniu pracowni plastycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy osoby zainteresowane twórczością plastyczną (malarstwo, grafika, rysunek) do udziału w cotygodniowych zajęciach prowadzonych przez instruktora plastyki. 
Zajęcia odbywać się będą w każdą środę (począwszy od 10 października) o godz.16.30   w następujących grupach wiekowych:
1.      Dla dzieci z klas szkoły podstawowej
2.      Dla młodzieży gimnazjalnej i szkół średnich
3.      Dla osób dorosłych
Zapisy zainteresowanych przyjmowane są osobiście w biurze GOK od pon. do pt.       w godz. 8-15.00, tel. 58 536 14 54, e-mail: gok@pelplin.pl  
Grupy będą liczyć max do 10 osób. GOK zapewnia sztalugi, farby, papiery, itp. Potrzeba trochę chęci i talentu. Dla danej grupy zajęcia odbywać będą się raz w tygodniu po 1,5 godziny.
 
Orkiestra dęta. Graj razem z nami czyli młodzieżowe zespoły muzyczne.
Zapraszamy osoby posiadające trochę talentu i ochotę, którzy chcą grać w zespole lub z grupą rówieśników albo założyć nowy zespół muzyczny do Ośrodka Kultury. Dajemy instrumenty, sprzęt i salę. Można też dołączyć do nowopowstałej orkiestry dętej. Próby orkiestry odbywają się w każdą środę o 18.00 w GOK-u.
 
Zagraj na keyboardzie.
Instruktor muzyki działający przy Ośrodku Kultury w Pelplinie prowadzi zajęcia na instrumentach klawiszowych. Zapraszamy dzieci i młodzież do szkółki keyboardowej. Ćwiczenia odbywają się w grupach 3 do 4 osób raz w tygodniu tj. czwartek, godz.17.00 i trwają 1 godz. Do dyspozycji również pianino.
 
Tańcowała igła z nitką czyli warsztaty haftu i szydełkowania.
W każdy wtorek w godz. od 15.00 do 19.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Pelplinie odbywają się warsztaty haftu i szydełkowania. Zapraszamy osoby zainteresowane tą dziedziną, które zechcą pożytecznie spędzić swój wolny czas. Posiadamy bogate wzornictwo i oferujemy fachową pomoc.
 
Szkoła tańca.
Już od października odbywają się zajęcia nauki tańca nowoczesnego. Zajęcia prowadzi choreograf, instruktor tańca, nauczyciel wychowania fizycznego Pani Alicja Kuczmińska. Systematycznie nauka tańca odbywa się w :
- środy w sali gimnastycznej Zespołu Kształcenia i Wychowania w Rudnie;
- czwartki w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Rajkowach;
- piątki w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 2 w Pelplinie.
Początek zajęć o godzinie 16.00. Nauka tańca kierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej oraz w miarę zainteresowania istnieje możliwość utworzenia grupy dla osób dorosłych.
 
Szczegółowych informacji na temat oferty programowej można uzyskać pod numerem telefonu: (058) 5361454, 605477499, e-mail: gok@pelplin.pl lub osobiście w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Pelplinie przy ul. Kościuszki 2a, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk