MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 23 czerwca 2018 r.
Aktualności

Powrót

2018-06-06 Laureaci XXIII Pomorskiego Festiwalu Poetyckiego im. ks. Janusza St. Pasierba

Dzisiaj zakończył się XXIII Festiwal Poetycki im. Ks. Pasierba. Poniżej lista laureatów:

RECYTACJE

1. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Zuzanna Skibińska PSP im. H. Sienkiewicza Starogard Gdański

Marcin Wojak Collegium Marianum Pelplin

2. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Patrycja Jendrzejewska PSP im. H. Sienkiewicza Starogard Gdański

Agata Nowak I Liceum Ogólnokształcące Starogard Gdański

3. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Jakub Szczubełek PSP im. H. Sienkiewicza Starogard Gdański

Adriana Urban Technikum w Owidzu

 

wyróżnienia

Kinga Kolator

Karolina Lewandowska

 

POEZJA ŚPIEWANA

1. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Izabela Ługowska Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Słupsku

2. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Justyna Świderska PSP im. H. Sienkiewicza w Starogardzie Gdański

3. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Julia Brzóska Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie

wyróżnienia za kompozycję muzyczną

Zbyszek Kamiński

 

PROGRAMY POETYCKO-MUZYCZNE

1. NAGRODA STAROSTY TCZEWSKIEGO

II Liceum Ogólnokształcące w Mablorku

2. NAGRODA PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starogardzie Gdańskim

wyróżnienia :

- za akompaniament

Wiktor Żarski

- za opracowanie muzyczne

Wiktor Żarski

Justyna Świderska

 

ESEJE

1. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Jakub Macierzanka I Liceum Ogólnoksztacące w Kościerzynie

2. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Krystian Rink Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie

3. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Wiktoria Miętka I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie

 

wyróżnienia

Katarzyna Eron I LO Kościerzyna

Kinga Kolator Gimnazjum w Kulicach

Arkadiusz Pałys WSD w Pelplinie

Emil Zieńko WSD w Pelplinie

 

JUWENILIA POETYCKIE

1. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Weronika Styn I Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie

2. NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Aleksandra Freyer z I Liceum Ogólnokształcącego w Rumi

3.NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTA POMORSKIEGO

Kinga Kielińska I Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie

 

PAMIĘĆ O DZIEDZICTWIE KULTUROWYM

NAGRODA DYRETORA INSTYTUTU HISTORII I ARCHIWISTYKI UMK

Dariusz Wacław Ciszewski Liceum Ogólnokształcące w Dobrym Mieście

 

NAGRODY SPECJALNE

NAGRODA BURMISTRZA MIASTA I GMINY PELPLIN

Izabela Ługowska Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Słupsku

Nagroda Dyrektora Radia Głos

Filip Sitarz Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie

Nagroda Rektora Wyższego Seminarium Duchownego

Krystian Rink Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie

Nagroda Fundacji im. ks. Janusza St. Pasierba

Izabela Ługowska Katolickie Liceum Ogólnokształcące

Dariusz Wacław Ciszewski Liceum Ogólnokształcące w Dobrym Mieście

Zuzanna Skibińska PSP im. H. Sienkiewicza Starogard Gdański

 

 



Pliki do ściągnięcia
Lista laureatów (145 kB)

Archiwum

Polityka prywatności MOK Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
Festiwal Smaków Pelplin 2018
Wycieczka - Bieszczady 9-12.08.2018
Świetlica w Lignowach Szlacheckich
Kalendarz imprez
Oferta edukacji artystycznej 2017/2018
Newsletter
facebook
Karta Dużej Rodziny
Radio Głos
TV Pelplin
Program
Patriotyzm jutra
Program
Erasmus +
Kociewie
Miejska Biblioteka Publiczna
Eurodesk
BIP