MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2008-06-08 Polsko-niemiecka wymiana młodzieży. Są wolne miejsca!
Wymiana została zaplanowana w terminie 3 – 11 sierpnia 2008 roku. Wyjazd z Pelplina 2 sierpnia późnym wieczorem. Jest to wymiana z młodzieżą z partnerskiej gminy Teisnach. W programie wspólne zajęcia, gry, zabawy, zwiedzanie, wycieczki. Zakwaterowanie w Niemczech u rodzin.
Wyjazd jest odpłatny w wys. 250 zł od osoby. Szczegółowe informacje i program zostały przekazane do wszystkich szkół w gminie. Można je także uzyskać pod nr 058 536 14 52 lub 605 447 499.
Planowana ilość miejsc, 43 osoby, w tym:
  • młodzież 37 osób
  • opiekunowie 6 osób  
Wymiana młodzieży polskiej i niemieckiej ma charakter długofalowy, w związku, z czym planowane są wspólne działania w następnych latach. Rodziny uczniów tegorocznej wymiany zobowiązane będą do przyjęcia w domach młodzieży niemieckiej podczas wymiany organizowanej w Polsce w przyszłym lub w 2010 roku. Jeżeli w domu nie ma warunków do przyjęcia gościa z Niemiec, można w zamian wnieść opłatę.
Proszę o zgłaszanie chętnych uczniów do biura Ośrodka Kultury w Pelplinie, w terminie do 10 czerwca 2008 na załączonym formularzu. Wyłoniona grupa młodzieży zobowiązana będzie do uczestnictwa w kilku spotkaniach organizacyjno-integracyjnych, przygotowujących do wymiany młodzieżowej. Spotkania odbędą się w czerwcu. O ich dokładnym terminie i miejscu poinformujemy zainteresowanych pisemnie.
 


Pliki do ściągnięcia
Formularz zgłoszenia (229 kB)

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk