MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2020-10-15 Dobiega końca projekt w ramach programu "Infrastruktura domów kultury"

W lutym bieżącego roku Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego otrzymał dofinansowanie wniosku pn. Wykonanie robót budowlanych i zakup wyposażenia w celu podniesienia atrakcyjności oferty Ośrodku Kultury w Pelplinie”, który został złożony w ramach programu „Infrastruktura domów kultury 2020”. Wniosek uzyskał dofinansowanie w kwocie 52 tys. zł.

Zadanie realizowane w ramach niniejszego wniosku dotyczyło przeprowadzenia prac budowalnych w Ośrodku Kultury oraz zakupu wyposażenia do prowadzenia zajęć edukacji kulturalnej. Na sali widowiskowej przeprowadzono modernizację sceny, pomalowano ściany i sufitu. Do pracowni zakupione zostały meble, sprzęt komputerowy, multimedialny, fotograficzny, nagłośnieniowy oraz maszyny do szycia na zajęcia rękodzieła.

Zrealizowane prace budowalne poprawiły funkcjonalność i estetykę Ośrodka Kultury.  Zakupione wyposażenie przyczyni się do zwiększenia zakresu i większej atrakcyjności oferty edukacyjno – animacyjnej.

Choć w dobie pandemii kultura przechodzi trudny czas, mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli wspólnie korzystać z zakupionego sprzętu i realizować mnóstwo nowych działań.

 

 

 

;

 

;

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych."

 

 

 


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk