MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 07 marca 2021 r.
Aktualności

Powrót

2021-01-05 Zgłoś swoją rodzinę do Gminnego Kolędowania

Co roku Ośrodek Kultury organizował wspólne kolędowanie. Na scenie MOK występowały dzieci, młodzież, dorośli, zarówno solo oraz w zespołach i rodzinnie. W tym roku ze względu na ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa jest to niemożliwe. Dlatego chcemy zaprosić chętnych mieszkańców do kolędowania online.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby rodzinnie zaśpiewać kolędę lub pastorałkę, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez wiadomość na Messengera lub na adres e-mail: mok@mok.pelplin.pl.

  • Przyjmujemy zgłoszenia występów rodzinnych – t.z. dziecko lub dzieci i przynajmniej jedno z rodziców albo babcia, dziadek bądź ktoś z rodziny.
  • Zaśpiewać można z podkładem muzycznym lub muzyką „na żywo” w wykonaniu kogoś z domowników albo bez takiego podkładu (a cappella).
  • Śpiewamy tylko kolędy lub pastorałki w języku polskim (nie piosenki świąteczne).

 

Występ nagrywany będzie online, więc potrzebne jest łącze internetowe, komputer, laptop lub inne urządzenie z kamerą i mikrofonem.

Zależy nam, aby jak w latach poprzednich, na gminnym kolędowaniu była reprezentacja całej naszej lokalnej społeczności, czyli śpiewający zarówno z miasta jak i poszczególnych sołectw.

Chcielibyśmy, aby program gminnego kolędowania online nie był dłuższy, niż 1,5 godziny, dlatego w przypadku wielu chętnych, decydować będzie kolejność zgłoszeń. W pierwszej kolejności przyjmować będziemy po jednym zgłoszeniu z każdego sołectwa i pięć zgłoszeń z miasta. Jeśli nie będzie zgłoszeń z danych rejonów, oczywiście w to miejsce będzie więcej z innych.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 stycznia 2020. Po tym terminie skontaktujemy się z osobami, które dokonały zgłoszenia i umówimy się na nagrania online.

Premierę z naszego kolędowania będzie można obejrzeć w sieci 15 stycznia o godz. 19.00.

Link do transmisji dostępny będzie na stronie www.mok.pelplin.pl oraz na fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/MOKPelplin

 

 

Foto. Kolędowanie 2019

Na zdjęciu Gwiżdże (kolędnicy kaszubscy) z Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie

 


Archiwum

Polityka prywatności MOK Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
LOWE Pelplin
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
Kalendarz imprez
Newsletter
facebook
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Program
Patriotyzm jutra
Program
Erasmus +
Kociewie
Miejska Biblioteka Publiczna
Eurodesk
BIP