MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 20 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2021-05-18 Komunikat dot. Dni Pelplina 2021

Obecnie obowiązujące obostrzenia nie pozwalają na organizację koncertów zespołów muzycznych ani w plenerach, ani w przestrzeniach zamkniętych (do 5 czerwca mogą być jedynie próby bez udziału publiczności oraz koncerty online). Należy podkreślić, że w normalnych warunkach większe imprezy, takie jak koncerty na święto miasta, planowane są z co najmniej z półrocznym wyprzedzeniem i nie można zrobić takiego wydarzenia z tygodnia na tydzień. Niestety, na dzisiaj nie wiadomo, w jakim rygorze sanitarnym będą długo wyczekiwane koncerty plenerowe w najbliższych miesiącach. Podobnie jak inni organizatorzy, z niecierpliwością oczekujemy na wytyczne rządu dot. nadchodzącego sezonu letniego.

W związku z tym nie ma możliwości organizacji koncertów plenerowych w zaplanowanym terminie 5-6 czerwca, na święto miasta, Dni Pelplina 2021.

W porozumieniu z władzami Gminy Pelplin przygotowujemy alternatywne scenariusze, które pozwoliłyby na organizację imprez w późniejszym terminie lub organizację mniejszych wydarzeń, z zachowaniem obowiązujących obostrzeń. Decyzje zapadną na przełomie maja i czerwca, po ogłoszeniu przez rząd wytycznych w tym zakresie. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

 

Piotr Łaga

dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie

 


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk