MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2008-07-09 Goście z Irlandii
Stowarzyszenie Miłośników Pelplina we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Pelplinie już od dzisiejszego wieczoru gościć będzie młodzież z Irlandii. Z Newcastle West i Rathile z hrabstwa Limerick w Irlandii, przylatuje do Pelplina 10-soobowa grupa młodzieży z dwoma opiekunami. Wspólnie z młodzieżą z Pelplina uczestniczyć będą w projekcie pod nazwą „Wszystkie barwy lipca – młodzieżowa twórczość artystyczna”, realizowanym w ramach programu UE „Młodzież w działaniu”.
Wymiana młodzieży została dofinansowana przez Komisję Europejską w ramach Akcji 1.1 Programu „Młodzież w działaniu”.
Obecny projekt jest kontynuacją działań zrealizowanych podczas pobytu młodzieży z Pelplina w Irlandii w styczniu tego roku podczas ostatnich ferii zimowych. Pobyt w Irlandii
W Pelplinie goście będą mieszkać w hotelu „Nad Wierzycą”, a wspólne zajęcia odbywać się będą w różnych miejscach i obiektach w mieście. Ponadto uczestnicy wymiany odwiedzą Gdańsk, Sopot oraz zobaczą zamek w Malborku. W programie wymiany zaplanowano warsztaty teatralne, taneczne, plastyczne, a także liczne zabawy integracyjne. 
Jest to już czwarty projekt wymiany młodzieży realizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Pelplina w ostatnich dwóch latach.
 
Piotr Łaga

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk