MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2008-12-01 Film "Świadectwo" w Pelplinie.

Dzisiaj w auli WSD w Pelplinie, firma Outdoor Cinema oraz Miejski Ośrodek Kultury, zorganizowali pokaz filmu Świadectwo. Pierwszy pokaz odbył się o godz. 9.00 i zgromadził 115 widzów. Natomiast na drugi, wieczorny seans, przybyło 120 osób.
Ideą przedsięwzięcia było umożliwienie obejrzenia filmu jak najszerszej widowni. Nie każdy mógł wybrać się do kina w Starogardzie lub w Trójmieście. Potrzeba na to więcej czasu, poza tym bilety są tam droższe. Dlatego film wyświetlany jest w małych miastach i wioskach, gdzie nie ma kina.

Frekwencja na filmie Świadectwo była zadowalająca, dlatego też wstępnie zaplanowano kolejne pokazy filmów w Pelplinie w 2009 roku.Krótko o filmie:
„Świadectwo” - filmowa opowieść o życiu Jana Pawła II widzianego oczami ks. kardynała Stanisława Dziwisza, wieloletniego sekretarza i przyjaciela Papieża. Film powstał na motywach książki pod tym samym tytułem, wydanej w roku 2007, będącej zapisem rozmów kardynała Stanisława Dziwisza z włoskim dziennikarzem watykanistą Gian Franco Svidercoschim.


 
Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk