MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 24 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2010-02-15 Koncert na Walentynki.

 

Tradycyjnie już 14 lutego w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka w Pelplinie odbył się koncert walentynowy. W pierwszej części koncertu wystąpiła Joanna Krupska - chórzystka, kompozytor, aranżer. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku (specjalność - Jazz i muzyka rozrywkowa). Studiuje wokalistykę w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Tajników wokalistyki jazzowej uczyła się od najlepszych wykładowców w tej dziedzinie sztuki muzycznej (Krystyna Stańko, Karen Edwards). Współpracowała z takimi artystami jak: Ewa Bem, Krystyna Prońko, Grażyna Łobaszewska, Hanna Banaszak, Zbigniew Wodecki. W przeddzień koncertu w Pelplinie, Joanna Krupska w  SUPERSTACJI TV promowała swoją debiutancką płytę pt. „Kobiecy punkt widzenia”. Płyta zostanie wydana wraz z miesięcznikiem „Moda na zdrowie” o ogólnopolskim zasięgu w nakładzie ponad 430 tys. egzemplarzy! Koncert wokalistki bardzo spodobał się pelplińskiej widowni.  

Następnie na scenie wystąpiła Beata Loks – pianistka z Pelplina, uczennica Szkoły Muzycznej II stopnia w Elblągu, która podczas swojego występu wykonała Etiudę gis-moll (Saint Seans) oraz Preludium D-dur (Rachmaninov). Występ został nagrodzony gromkimi oklaskami.

W przerwie koncertu uczestników poczęstowano kawą i ciastem ufundowanym przez Ośrodek Kultury i lokalnych sponsorów. Odbyło się również losowanie nagród, walentynkowych gadżetów, które bardzo ucieszyły zwycięzców.

Na zakończenie koncertu wystąpił zespół Amanti Band. Zespół pochodzi ze Starogardu Gdańskiego i jak się okazało ma już swoich fanów w Pelplinie. Muzyka, którą wykonywali zachęciła publiczność do zabawy. Nie odbyło się również bez bisów.

Dziękujemy za wspólna zabawę. Już dzisiaj zapraszamy na walentynkowe koncerty w następnych latach.

 
 
 
 
 
 

Zdjęcia: Seweryn Brzeziński


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk