MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 stycznia 2022 r.
Aktualności

Powrót

2010-03-08 Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet! Relacja z wczorajszego koncertu

Sala wypełniona po same brzegi oraz zachwyt muzyką poważną w wykonaniu instrumentalistów z "Kwartetu Bramy Morawskiej", to efekt wczorajszego koncertu, który odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury z okazji Dnia Kobiet. Koncert, który zorganizowano specjalnie z myślą o Paniach rozpoczął się o godz. 17.00. Zebranych gości niezwykle ciepłymi słowami przywitał dyrektor Ośrodka Kultury życząc szczególnie Paniom niezapomnianych wrażeń podczas koncertu.

Zanim jednak rozpoczęła się część koncertowa, nastąpiło ogłoszenie wyników XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Straży Pożarnej, który w tym roku odbył się pod hasłem: „Wiatr, wypadek, ogień, woda- strażak zawsze rękę poda”. Wyniki konkursu w zakładce AKTUALNOŚCI http://www.mok.pelplin.pl/?a=&id=872

Po uroczystym wręczeniu nagród, rozpoczął się przepiękny koncert. Panowie Klaudiusz Rosół (skrzypce) i Andrzej Rosół (fortepian) zagrali największe standardy muzyki poważnej i rozrywkowej. Muzyka w ich wykonaniu budziła zachwyt wszystkich zgromadzonych. Koncert został nagrodzony wielkimi brawami. Po koncercie zaproszono wszystkich gości na słodki poczęstunek. Na zakończenie wszystkie Panie obdarowano kwiatami.

Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet!

 

 
 
 
 
 
 
 
 

foto. Seweryn Brzeziński


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk