MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 26 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2010-09-01 Zapoznaj się z ofertą programową na rok szkolny 2010/2011

Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie zaprasza do zapoznania się z nową ofertą programową na nadchodzący rok szkolny. Oferta skierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i do osób dorosłych. Informujemy, że zapisy na koła zainteresowań, kursy i zajęcia taneczne, bądź muzyczne odbywają się w biurze Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 2A w Pelplinie. Serdecznie zapraszamy!

Oferta zajęć w Miejskim Ośrodku Kultury

na rok szkolny 2010/2011
 
SZKOŁA TAŃCA TOWARZYSKIEGO I NOWOCZESNEGO
Nauka tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Oferta skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy osoby, które uczyły w zajęciach w roku ubiegłym oraz nowe osoby.
Spotkanie organizacyjne: 13 września 2010 (poniedziałek) w Ośrodku Kultury przy ul. Kościuszki 2A w Pelplinie.  
Godz. 16.00 Spotkanie informacyjne dla dzieci (przedszkole i szkoła podstawowa) – taniec towarzyski i nowoczesny
Godz. 17.00 Spotkanie informacyjne dla młodzieży i dorosłych – taniec towarzyski i nowoczesny.
Tańca uczyć będą instruktorzy ze Studia Tańca Piotra Popielarczyka z Tczewa.
Zajęcia odpłatne w wys. 30 zł za miesiąc.
Podstawowy kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych obejmuje 20 godzin. Odpłatność 120 za cały kurs.
Informacje także pod nr tel. (058) 536-14-52 lub nr kom. 0 519-187-379.
 
AEROBIC DANCE (dla młodzieży i osób dorosłych)
Aerobic dance to grupa ćwiczeń gimnastycznych, wykonywanych do muzyki. Zajęcia prowadzone będą w zależności od utworzonej grupy przez instruktorów ze Studia Tańca „Stakato” Piotra Popielarczyka z Tczewa.
Zajęcia odpłatne. Cena do ustalenia.
 
PRACOWNIA PLASTYCZNA
W tym roku pracownia rozpocznie działalność po zakończeniu prac remontowych, prawdopodobnie od listopada. Zajęcia prowadzi pani Ewa Landowska ze Starogardu Gd. (instruktor, historyk sztuki). Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Zapewniamy sztalugi, farby, papiery, materiały plastyczne, itp.
 
ORKIESTRA DĘTA I SZKÓŁKA MUZYCZNA
Zapraszamy osoby posiadające trochę talentu i chęci do gry w Pelplińskiej Orkiestrze Dętej. Orkiestra liczy obecnie 34 muzyków (w tym 7 osób to młodzież). Próby odbywają się w każdą środę o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury po kierunkiem pana Tadeusza Negowskiego.
Uwaga. Zapewniamy darmowe lekcje nauki gry na instrumentach dętych. Naukę prowadzi pan Krzysztof Kotlęga.
 
KOŁO TEATRALNE
Zapraszamy dzieci z klas V i VI oraz młodzież do koła teatralnego. Pierwsze powakacyjne spotkanie we wrześniu w sali Ośrodka Kultury. Szczegóły wkrótce.
 
PRACOWNIA HAFTU I SZYDEŁKOWANIA
Na zajęcia zapraszamy w każdy wtorek w godz. od 16.00 do 19.00. Udział w zajęciach pomaga rozwijać swój własny warsztat oraz miło spędzić czas wśród osób o podobnych zainteresowaniach. Pracownia posiada bogate wzornictwo i oferuje fachową pomoc. Uczestnicy zajęć biorą udział w różnego typu wystawach, kiermaszach, jarmarkach promujących miasto i gminę Pelplin. Pracownia działa pod kierunkiem pań: Marii Leszman i Anny Pieleckiej.
 
PRACOWNIA MUZYCZNA
Pracownia muzyczna jest udostępniana zespołom, grupom muzycznym działającym na terenie gminy Pelplin (młodzieżowe zespoły rockowe, inne). Próby zespołów odbywają się w dni robocze oraz w weekendy, w godzinach ustalonych z zespołami. Pracownia dysponuje sprzętem nagłaśniającym oraz udostępnia instrumenty: perkusję i gitary basowe. Chętnych prosimy o kontakt.
 
CHÓR DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWY

Prowadzimy nabór do nowego chóru dziecięco-młodzieżowego. Zapraszamy dzieci z klas V - VI szkół podstawowych, młodzież gimnazjalną, szkół średnich i starszą. Próby chóru odbywać się będą w sali Ośrodka Kultury raz w tygodniu. Instruktorem chóru jest pani Monika Bławat. 

PRACOWNIA WITRAŻY

Serdecznie zapraszmay na zajęcia witrażownictwa metodą Tiffany`ego. Szczegółowych informacji na temat zajęć udziela pan Andrzej Kapica - nr tel. 501-257-864.
Miejsce: Pracownia Witraży Andrzeja Kapicy przy Placu Grunwaldzkim 2 w Pelplinie (wejście od ronda, jak do Szkoły Muzycznej). Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu po 3 godziny.
 
 
Zapisy na wszystkie wymienione zajęcia:
Miejski Ośrodek Kultury
ul. Kościuszki 2A, Pelplin
tel/ fax (58) 536-14-52
biuro czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.30 do 15.30

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk