MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2011-01-18 Za nami pierwszy dzień ferii zimowych

Za nami pierwszy dzień tegorocznych ferii zimowych. W poniedziałek grupa dzieci i młodzieży szkolnej wyjechała do Tczewa na basen. Zajęcia odbywały się pod bacznym okiem ratowników na 2 basenach. Osoby, które potrafią pływać korzystały z dużego basenu o długości 25 m x 12,5 m, głębokości od 140 m do 180 m, który posiada 6 torów. Z kolei mali pływacy mogli się pluskać w cieplutkiej wodzie (powyżej 30 st. C) na basenie, którego głębokośc nie przekracza 0,80 m.

Pływanie jest aktywnością, którą można polecić każdemu. Dzięki tej dyscyplinie możemy zachować zdrowy styl życia.  Dlatego zachęcamy Państwa do wziącia udziału w kolejnym wyjeździe na pływalnię: 26 stycznia 2011 r. (środa), wyjazd o godz. 10.15, zbiórka przed Urzędem Miasta i Gminy Pelplin.

          Wyjazd na basen to nie jedyna atrakcja wczorajszego dnia. W godzinach popołudniowych odbyło się widowisko teatralne dla najmłodszych. Widzów, którzy licznie zebrali się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury powitali aktorzy z Teatru Art-Re z Krakowa. Mieliśmy okazję obejrzeć przepiękny spektakl pt.: "Piękna i Bestia".

Zapraszamy do korzystania z pozostałych ofert, jakie na czas ferii zimowych przygotowali dla Państwa pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury. Szczegóły na stronie internetowej w zakładce FERIE ZIMOWE 2011 http://www.mok.pelplin.pl/?lg=&a=68


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk