MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2011-02-06 Imprezy w lutym. Zapraszamy.

W tym miesiącu mieszkańców Pelplina i gości zapraszamy do Ośrodka Kultury na kilka imprez.

Już w najbliższą niedzielę o godz. 17-tej w sali widowiskowej odbędą się Muzyczne Walentynki. Głównym punktem programu będzie show w wykonaniu artystów starogardzkiego teatru Kuźnia Bracka. Wystąpi też dwoje innych młodych muzyków.

W niedzielę 20 lutego do sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Pelplinie zapraszamy szczególnie młodzież na Koncert muzyczny. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Grupa Operacyjna. Przed nimi na scenie wystąpią rodzimi muzycy: Grupa Raperów z Pelplina, zespół rockowy Sautrus ze Starogardu oraz zespół rockowy Dewastator z Kulic (grupa zagrała podczas ostatniego finału WOŚP w Pelplinie). Cały koncert realizowany jest w ramach kampanii STOP PRZEMOCY W SZKOLE.

W środę, 23 lutego, ponownie zapraszamy do kina ORANGE w Pelplinie. Obejrzymy m.in. film "Jak zostać królem" (dwanaście nominacji do Oscara).

Dorosłych, w tym pełnoletnią młodzież, zapraszamy na Zabawę karnawałową, która odbędzie się 26 lutego (sobota) w sali widowiskowej Ośrodka Kultury. Początek o godz. 20.00. Ostatnia „koszykowa” zabawa z DJ odbiła się dobrym echem, więc organizujemy kolejną. Zapraszamy!

Przypominamy też, że dzisiaj o 16.00 ruszają zajęcia w pracowni plastycznej. Zapraszamy.

 


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk