MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2011-02-20 Dużo muzyki w Pelplinie - żywiołowy koncert Grupy Operacyjnej.
Długo wyczekiwany koncert Grupy Operacyjnej za nami. 20 lutego 2011 (niedziela) sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury zgromadziła prawie 300 osób- głównie młodych mieszkańców naszej gminy. Tak wysoka frekwencja podczas koncertu pokazuje, co tak naprawdę rozgrzewa do zabawy młodzież.
Koncert Mieszka i Ziemowita z Grupy Operacyjnej poprzedziły występy lokalnych zespołów. Na scenie zagrali kolejno:  Grupa raperów z Pelplina, zespół rockowy Sautrus ze Starogardu Gdańskiego oraz zespół rockowy Dewastator z Kulic. Każda z wymienionych sekcji zaprezentowała innych rodzaj muzyki. Widownia wszystkich nagradzała gromkimi brawami. Mimo dobrej zabawy, wszyscy z niecierpliwością oczekiwali gwiazd wieczoru.
Główni bohaterowie - Grupa Operacyjna - pojawili się po godzinie 20. Zagrali kilka utworów. Mieszko od początku miał kontakt z publiką, co oczywiście miało duże znaczenie. Niektóre teksty, szczególnie utworów znanych z TV muzycznych: "Nie będzie nieczego", "Bądź sobą" - jakoże są powszechnie znane - były śpiewane przez prawie wszystkich. Podkreślam, że kontakt z publicznością zrobił swoje, a koncert był bardzo żywiołowy - napisał w swoim blogu internetowym jeden z uczestników koncertu.
Artyści zakończyli koncert rozdawaniem autografów.
 
Patronat nad wydarzeniem objęli:
VIVA, muzodajnia.pl, Bravo, bravo.pl

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk