MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2011-06-03 "Ryba była w Pelplinie"

Wczoraj, w piątek 3 czerwca 2011, na targowisku miejskim w Pelplinie odbył się  festyn promujący spożywanie produktów rybnych. Impreza była częścią projektu o nazwie - Kampania promocyjna zachęcająca do spożywania ryb i reklamująca produkty rybne w Gminie Pelplin, pod tyt. „Ryba wpływa do Pelplina”.

O godz. 17-tej wszystkich zebranych powitał Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Andrzej Stanuch. Na scenie prezentowany był bogaty program artystyczny, a w nim piosenki o rybach, o morzu oraz liczne konkursy dla dzieci i dorosłych. Artyści w barwnych strojach przeprowadzili także chrzest morski, konkursy wiedzy o rybach, program edukacyjny "Ryba zdrowia doda", a wszystkim uczestnikom zabaw  wręczali upominki. Na telebimie zaprezentowano film oraz reklamę promującą spożywanie ryb. Materiały zostały specjalnie przygotowane dla mieszkańców gminy Pelplin. Ponadto zebrani na targowisku wysłuchali prelekcji - pogadanki pani dietetyk dot. walorów spożywania ryb. Pod dużym namiotem można było skosztować m.in. ryb w oleju, w sosie, ryb smażonych oraz bardzo dobrej zupy rybnej. Mieszkańcy i goście chętnie korzystali zarówno z degustacji ryb, jak i z programu artystycznego promującego ich spożywanie. Impreza promocyjna zakończyła się o 21-szej

 


Zobacz film promocyjny - kliknij

 

„Kampania promocyjna zachęcająca do spożywania ryb i reklamująca produkty rybne w Gminie Pelplin pod tyt. „Ryba wpływa do Pelplina”, finansowana jest przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w ramach środka 3.4 „Rozwój nowych rynków i kampanie promocyjne”, Program Operacyjny „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007 – 2013”. Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Aby zobaczyć więcej zdjęć kliknij:

 

 


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk