MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2011-06-19 Festyny sołeckie w Rajkowach i Janiszewku.
W minioną sobotę 18 czerwca mieszkańcy miejscowości Rajkowy i Janiszewka bawili się u siebie na festynach zorganizowanych przez Rady Sołeckie z pomocą Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie i innych osób. O dobre przygotowanie zabawy zadbali przede wszystkim sołtysi, w Rajkowach Jan Krajnik, a w Janiszewku Paweł Szafraniec.

Imprezy rozpoczęły się w godzinach popołudniowych, około 17-tej. W Rajkowach zabawy i konkursy dla dzieci prowadził pan Wiesław Świtała, pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury. Natomiast w Janiszewku zadanie to realizowała pani Magda Molęda, wokalistka zespołu Solus. W obu miejscowościach do zabawy zagrali muzycy z naszego regionu. Mimo iż w ciągu dnia padał deszcz, na szczęście wieczorem wypogodziło się i zabawy odbyły się bez przeszkód. Najmłodsi mogli liczyć na słodkie upominki, a wszyscy na kiełbaskę z grilla i dobrą zabawę.

W Pelplinie planowany był festyn na Osiedlu Pólko organizowany przez radną Annę Sobieralską. Niestety prognoza deszczowej pogody zdecydowała o przeniesieniu festynu na inny termin.


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk