MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2011-09-24 Koncert "Miłość niejedno ma imię" na Diamentowy Jubileusz "Ogólniaka"

W piątek 23 września o godz. 19.00 w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie odbył się koncert w wykonaniu tenora Tadeusza Szczeblewskiego i aktora Janusza Germana, którym towarzyszyła Danuta Olszewska. Wykonawcy są absolwentami pelplińskiego Liceum Ogólnokształcącego. Koncert zatytułowany „Miłość niejedno ma imię” uświetnił obchody diamentowego jubileuszu Liceum. W wypełnionej po brzegi sali Ośrodka Kultury, zebrani absolwenci szkoły, goście i mieszkańcy Pelplina usłyszeli m.in. takie utwory jak „Granada”, „Wróć do Sorento”, „Amigos para siempre”, czy „Mamma” oraz wysłuchali poezji K. Wojtyły, A. Mickiewicza, G. G.Byrona, F.Schillera. Artystom akompaniowała Alina Dombrowska z pelplińskiej Państwowej Szkoły Muzycznej. Koncert znakomicie poprowadził Bogdan Wiśniewski, zastępca dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie.

Koncert był współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Tczewie w ramach projektu przygotowanego przez Oddział Kociewski Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego „Pelplinianie swojemu miastu na 80 urodziny”.

Patronat wydarzenia: Starosta Tczewski Józef Puczyński, Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Andrzej Stanuch oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Pelplinie Mirosław Chyła.

Relacja filmowa - Tutaj

 

foto. Seweryn Brzeziński

 

 

 

 

 

 

 

 


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk