MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 30 marca 2020 r.
Aktualności

Powrót

2005-07-22 Czwartkowe zmagania sportowe
Czwartkowe zmagania na stadionie trwają – zawody LA 21 lipiec 2005.

Kolejny tydzień wakacji mamy już za sobą i mimo, że pogoda dzisiaj nie dopisała, miłośnicy zawodów lekkoatletycznych ponownie spotkali się na stadionie w Pelplinie , aby poprawić swoje wyniki. Spotkania, tak jak w poprzednim roku cieszą się dużą popularnością ,dzieci ze szkół podstawowych jak i młodzież gimnazjalna chętnie w nich uczestniczą, rywalizując ze sobą zacięcie. Główny sędzia - dyrektor GOK-u w Pelplinie pan Grzegorz Watkowski, niczym „groźny - oboźny” czuwa nad całością i pilnuje, aby wszystko przebiegało sprawnie i prawidłowo. Oto jak po trzeciej turze zmagań wyglądają wyniki zawodników:

Bieg na 60 m ( dziewczęta )Rocznik 1994
1- Malwina Lewandowska 10,4
Rocznik 1992
1 – Katarzyna Lewandowska 9,1
2 – Paulina Dembicka 9,2
/> 3 – Martyna Reszczyńska 9,4,
/> 4- Jagoda Szczuka 9,6,
/>
Chłopcy
Rocznik 1994
1 -Mateusz Bartelik 9,7
2- Paweł Znaniecki 10,1
Rocznik 1993
1-Dawid Drossel 10,0
Rocznik 1992
1 – Piotr Szczęsny 9,1
2 - Marcin Sikora 9,4
3 - Mateusz Werner 10,2
Bieg na 100 m (dziewczęta)
Rocznik 1991
1 – Dominika Sieg 14,3
2 – Julita Dyszer 14,4
Rocznik 1990
1 – Magdalena Sieg 14,0
2 – Katarzyna Górna 14,1
Chłopcy
Rocznik 1990
1 – Paweł Kotowski 13,1
Rocznik 1989
1 – Rafał Klozyk 13,3
2- Janusz Laskowski 14,6
Rocznik 1988
1 – Beliński Paweł 13,0

Bieg na 300 m (dziewczęta )
Rocznik 1990
1 – Magdalena Sieg 47,8
2 – Katarzyna Górna 49,5
Rocznik 1989
1- Kamila Tutkowska 45,5
Chłopcy
Rocznik 1989
1 – Łukasz Grzonka 44,5
2 - Janusz Laskowski 55,0

Bieg na 600 m ( dziewczęta )
Rocznik 1994
1 -Malwina Lewandowska 2,11,2
Rocznik 1992
1 – Katarzyna Lewandowska 2,01,3
2 – Martyna Reszczyńska 2.05,6
3 - Paulina Dembicka 2,06,9
Rocznik 1991
1 – Julita Dyszer 2,00,0
2 – Dominika Sieg 2,00,2

Bieg na 1000 m chłopcy
Rocznik 1994
1. Błędzki Krzysztof 3,53,2
Rocznik 1992
1 – Marcin Sikora 3,16,8
Rocznik 1990
1 – Paweł Kotowski 3,00,6
Rocznik 1989
1 – Rafał Klozyk 3,05,2
2- Grzonka Łukasz 3,14,0
3- Janusz Laskowski 3,40,3
Rocznik 1987
1 - Marcin Waśniewski 2,57,3

Skok w dal (dziewczęta)
Rocznik 1992
1 -Paulina Dembicka 4,11
2 – Katarzyna Lewandowska 4,05
3 -Martyna Reszczyńska 4,00
4 -Jagoda Szczuka 3,44
Rocznik 1991
1 – Julita Dyszer 4,19
2- Dominika Sieg 3,97
Rocznik 1990
1- Katarzyna Górna 4,27



Chłopcy
Rocznik 1994
1-Mateusz Bartelik 3,64
2-Paweł Znaniecki 3,63
3-Krzysztof Błędzki 3,11
Rocznik 1993
1 – Dawid Drossel 3,73
Rocznik 1992
1 – Piotr Szczęsny 4,44
2- Marcin Sikora 3,95
3– Mateusz Werner 3,55
Rocznik 1991
1 – Simon Błędzki 4,42
Rocznik 1990
1 – Paweł Kotowski 4,85
Rocznik 1989
1 – Rafał Klozyk 4,60
2- Janusz Laskowski 3,86
Rocznik 1988
1- Paweł Beliński 5,10

Rzut piłeczką palantową (dziewczęta)
Rocznik 1992
1 – Martyna Reszczyńska -43,0 m
2 – Katarzyna Lewandowska -34,5 m
3 - Paulina Dembicka -32,0 m
4 – Jagoda Szczuka -19,0 m
Chłopcy
Rocznik 1994
1-Krzysztof Błędzki - 31,5
2-Paweł Znaniecki - 28
3-Mateusz Bartelik - 20
Rocznik 1993
1 -Dawid Drossel 25,5 m
Rocznik 1992
1- Marcin Sikora 38,5 m
2- Mateusz Werner 36, 0 m


Pchnięcie kulą
dziewczętaRocznik 1991
Kurek Maria -6,88

chłopcy
Rocznik 1989
1 Łukasz Grzonka 9,49
2 Rafał Klozyk 9,32
3 Janusz Laskowski 8,90
Rocznik 1988
1 Paweł Beliński 10,36

Archiwum

Polityka prywatności MOK Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
English Summer School
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Kalendarz imprez
Newsletter
facebook
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Program
Patriotyzm jutra
Program
Erasmus +
Kociewie
Miejska Biblioteka Publiczna
Eurodesk
BIP