MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2012-03-09 Koncert w prezencie dla Pań

7 marca 2012, w przeddzień Święta Kobiet, w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się koncert „Pelplińskiej Orkiestry Dętej” pod kierunkiem Tadeusza Negowskiego oraz występ artysty musicalowego Karola Drzewoszewskiego- półfinalisty pierwszej edycji programu "Mam talent".

Sala widowiskowa Ośrodka Kultury okazała się zdecydowanie za mała na ilość chętnych do udziału w tym spotkaniu. Natomiast wykonawców z pewnością ucieszyła tak duża frekwencja. Koncert Orkiestry Dętej, można powiedzieć jak zwykle, był znakomity. Orkiestra pod dyrekcją Tadeusza Negowskiego trzykrotnie zagrała na bis, bowiem burza oklasków nie ustawała. Także znakomity był występ młodego Karola Drzewoszewskiego, który zaśpiewał kilka piosenek musicalowych, tańcząc, a przede wszystkim stepując. W przerwach pomiędzy występami artystycznymi, zgromadzeni na sali wysłuchali informacji i zachęty do spożywania napitków z aronii. Przedstawił je Witold Cyranowicz - Kanclerz Wielkiej Konfraterni Zacnego Jadła, Napitku i Rękodzieła.

Podczas wczorajszego spotkania dokonano także wręczenia nagród w etapie gminnym konkursu plastycznego pod hasłem „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują”. Nagrody i dyplomy laureatom wręczył zastępca burmistrza Miasta i Gminy Pelplin pan Tadeusz Błędzki.

Wszystkim Paniom w dniu ich święta życzymy dużo radości, szczęścia, wszelkiej pomyślności na każdy dzień!

Zdjęcia: Anna Pielecka - Miejski Ośrodek Kultury

 
 
 
 
 
 
 
 
 Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk