MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 24 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2012-07-23 Festyny w sobotę 21 lipca
W sobotę 21 lipca w gminie Pelplin odbyły się trzy festyny. Na szczęście nie padało, a chwilami było nawet słonecznie.
W Ornasowie organizacją festynu zajął się sołtys sołectwa Rajkowy Jan Krajnik. Pierwszą część imprezy w plenerze zajęły konkursy i zabawy dla dzieci, które poprowadził Wiesław Jabłoński. Wieczorem znakomicie do zabawy zagrał zespół AVANT (zespół zagra w sobotę 28 lipca w Pelplinie).
W Gręblinie blok zabaw dla najmłodszych poprowadził pracownik Ośrodka Kultury Wiesław Świtała. Muzykę do zabawy tanecznej zapewnił dwuosobowy zespół pod kierunkiem Józefa Mokwińskiego. O przygotowanie zabawy zadbał sołtys Ryszard Borys.
W Kulicach dzieci miały szczęście spotkać "Pana Gitarę" czyli Wojciecha Lipkę, który jest gwarantem urozmaiconej zabawy dla najmłodszych. Podczas zabawy w świetlicy wiejskiej zagrał zespół ATEST w składzie Wojciech Rogaczewski i Edek Smoliński. O zorganizowanie imprezy zadbał radny Bogdan Grzywacz.

W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin, Sołtysów, Rad Sołeckich oraz Ośrodka Kultury zapraszamy mieszkańców poszczególnych miejscowości, całej gminy i gości na kolejne zabawy w gminie Pelplin.

 

Zespół AVANT

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk