MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2012-08-25 Zabawa dla dzieci w Pelplinie i dorosłych w Rajkowach

W sobotę 25 sierpnia na placu zabaw przy ul. Limanowskiego w Pelplinie odbyła się impreza dla dzieci - zakończenie lata. Przybyłych na imprezę uczestników przywitał Piotr Łaga, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie. Od godz. 15.00 do 20.00 dzieci mogły korzystać za "złotówkę" z dmuchanego zamku, dużej zjeżdżalni oraz basenu piłkowego. Zabawa cieszyła się wielkim powodzeniem przez całe pięć godzin. Ponadto odbyły się liczne zabawy i konkursy z upominkami dla dzieci, spośród których część pozyskaną przez darczyńców, przekazała pani Kazimiera Guz. Zabawy prowadził Wiesław Świtała, a oprawę muzyczną zapewnił Piotr Sakowski, pracownicy Ośrodka Kultury.
O godz. 17.30 dzieci z rodzicami obejrzeli spektakl pt. "Kot w butach" w wykonaniu aktorów z teatru Art-Re. W barwne widowisko zaangażowane zostały dzieci ku ich dużej radości. Uczestników zabawy przy ul. Limanowskiego, podczas ich zabawy odwiedził zastępca Burmistrza Tadeusz Błędzki.

Zdjęcia

Natomiast dorośli mogli bawić się na zabawie tanecznej w Rajkowach zorganizowanej przez sołtysa Jana Krajnika. W godzinach wieczornych przy świetlicy wiejskiej zagrał zespół Solus. Zabawa trwała aż do godzin nocnych.


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk