MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 26 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2012-12-21 Samorządowe spotkanie wigilijne

20 grudnia 2012 r. (czwartek), w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie, odbyło się świąteczne spotkanie, zorganizowane przez pelpliński samorząd, z udziałem JE Księdza Biskupa Diecezjalnego dr Ryszarda Kasyny.

Uroczystość otworzył Przewodniczący Rady Miejskiej w Pelplinie Mirosław Chyła, witając wszystkich przybyłych w tym duchowieństwo, przedstawicieli okolicznych samorządów, władze samorządowe Pelplina, radnych Rady Miejskiej w Pelplinie, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkich pozostałych gości, którzy przyjęli zaproszenie na dzisiejsze spotkanie.

Miłym akcentem świątecznego spotkania były Jasełka w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Pelplinie, które wprowadziły zebranych w wyjątkową atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Zobacz relację filmową Radia Głos

Po uroczystości wręczenia Nagród, głos zabrał Ksiądz Biskup Diecezjalny dr  Ryszard Kasyna, który życzenia świąteczne uwieńczył pobłogosławieniem wigilijnego opłatka. Na zakończenie spotkania, był czas na indywidualne chwile z życzeniami, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2013 roku.

(Za RPI) Szersza realcja i zdjęcia na stronie www.pelplin.pl

 


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk