MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2006-02-16 Ferie, ferie i po feriach.
Tegoroczna oferta spędzenia zimowych ferii zorganizowanych przez GOK w Pelplinie zakładała czynny wypoczynek w co drugi dzień.
Zamierzeniem organizowanych zajęć rekreacyjnych było uatrakcyjnienie zimowej przerwy, tym, którzy w różnych przyczyn zostali w domach.
Rozpoczęliśmy 2 lutego Turniejem Siatkówki. Zgłosiły się dwie drużyny, rywalizując o miano najlepszej. Po widowiskowej grze i wielkich emocjach zwyciężyła drużyna (systematycznie uczestnicząca w rozgrywkach organizowanych przez GOK) DREM – TEAM, której kapitanem jest Roman Hudzik.
Kolejną propozycją był Otwarty Turniej tenisa Stołowego, cieszący się dużym zainteresowaniem – bowiem udział wzięło 12 zawodników, z których prym wiedli Roman Hudzik, Artur Siwczak i Marcin Waśniewski. Najlepsi otrzymali medale i dyplomy.
Atrakcją kolejnego dnia 6 lutego miał być kulig w lasach leśnictwa Bielawki. Doskonała sauna, ognisko i kiełbaski zachęcały do udziału.
Stało się inaczej. Mimo przygotowań i doskonałej pogody zgłosiło się tylko dwóch chętnych. Oczywiście kulig nie odbył się! Szkoda.
Natomiast zorganizowana dyskoteka 8 lutego cieszyła się powodzeniem. W rytm dyskotekowych przebojów, pląsało po parkiecie 120 osób.
Dwa dni później Otwarte Mistrzostwa Pelplina w warcabach zgromadziły miłośników tej gry stolikowej. Najlepsi okazali się:
1. Edward Waśniewsaki
2. Kamil Lange
3. Jarosław Wojdyr
Na szczególną uwagę zasługuje Kamil Lange, jeden z najmłodszych uczestników Turnieju. Minimalnie przegrał z weteranem zawodów E. Waśniewskim.

Zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach kulturalno-rekreacyjnych organizowanych przez GOK.
/>
/>

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk