MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2013-02-25 Ferie zimowe za nami

Ferie zimowe za nami

Podczas tegorocznych ferii zimowych Ośrodek Kultury w Pelplinie tętnił życiem. Przez minione dwa tygodnie w zajęciach udział wzięło 730 dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
W sobotę 9-go lutego odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci, a wieczorem dyskoteka dla  młodzieży. Młodzież bawiła się doskonale przez pięć godzin przy muzyce przygotowanej przez DJ-a.
W poniedziałek, 11 lutego w Ośrodku Kultury zaprezentowany został spektakl teatralny pt. "Pinokio". Aktorzy ze Studia Art Re z Krakowa rozbawili licznie przybyłych widzów, dzieci i dorosłych.
W czasie ferii zimowych Ośrodek Kultury zorganizował dwukrotnie wyjazdy  do Aquaparku w Sopocie, do Teatru Wybrzeże w Gdańsku oraz do kina, na lodowisko i na basen do Tczewa.  
Zainteresowaniem cieszyły się warsztaty plastyczne (zabawy z farbami), piśmiennicze prowadzone przez pana Grzegorza z pelplińskiego skryptorium, taneczne, wokalne.
W drugim tygodniu ferii zajęcia prowadzone były także w nowej świetlicy wiejskiej w Rudnie i cieszyły się dużą frekwencją.
Od dzisiaj wracamy do „szkolnego” rytmu zajęć artystycznych w Ośrodku Kultury. Dla przypomnienia:
w poniedziałki zajęcia taneczne, zajęcia plastyczne oraz wieczorem aerobic dance. We wtorki zajęcia wokalne w dwóch grupach dla dzieci i młodzieży, zajęcia haftu i szydełkowania oraz próby młodzieżowych zespołów muzycznych. W środy spotyka się „Pelplińska Orkiestra Dęta” (najbliższy koncert 3 kwietnia), a równolegle na sali odbywają się warsztaty teatralne. W czwartki ćwiczy zespół folklorystyczny „Oj toto” z kapelą „Z nad Wierzycy”. W piątki w Ośrodku Kultury dzieci i młodzież uczą się gry na gitarze, a wieczorem ćwiczy jeszcze grupa taneczna. Harmonogram prowadzonych zajęć można pobrać poniżej.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zajęcia. Szczegóły na naszej stronie www.mok.pelplin.pl oraz pod nr 58 5361452 lub 601 203 019.Pliki do ściągnięcia
Tygodniowy harmonogram zajęć MOK (40 kB)

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk