MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2006-03-31 Gdy nie obce Wam szydełko
W minioną środę, już po raz kolejny odbyło się spotkanie miłosników robótek ręcznych.Następne spotkanie odbędzie sie w najbliższą środę tj.5 kwietnia br. o godz. 16.00 w biurze GOK-u. Dla przypomnienia informuję, iż zajmujemy się obecnie przygotowaniem dekoracji naszego świątecznego stołu na nadchodzące Święta Wielkanocne.
Wśród zainteresowanych pań reprezentujących Koła Gospodyń Wiejskich m.in. z Rudna, Rożentala i Lignów uczestniczą panie z Pelplina oraz jeden pan, który wykazuje duże zainteresowanie oraz wiedzę na temat robótek szydełkowych.
Uczestnicy chętnie wymieniają się wzornictwem i umiejętnościami jak również zawierają nowe bądź odświeżają stare znajomości.
Jest bardzo miło i sympatycznie. Zachęcam do udziału te osoby, które z różnych przyczyn nie mogły do nas dołączyć, naprawdę warto!!
Już po świętach zajmiemy się nowymi wzorami i nowymi dekoracjami. A co może "szydełko" proszę popatrzeć.
Poniżej przedstawione prace są wykonane przez panią Marzenę Cejner z Pelplina. Jak mówi sama pani Marzena robótkami na szydełku zaraziła ją znajoma ale nauczyła się sama wg schematów z zakupionych wcześniej czasopism. Dziś wykonuje przepiękne ozdoby i chętnie służy radą.

/>A tak wyglądają nasze warsztaty szydełkowania.Zapraszam !!
Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk