MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 05 lipca 2022 r.
Aktualności

Powrót

2013-05-31 Gminny Dzień Dziecka w Pelplinie

W piątek 31 maja 2013 roku, Miejski Ośrodek Kultury zorganizował w Pelplinie Gminny Dzień Dziecka  (na Przystań Jana III Sobieskiego od godz. 14.00 do 19.00). Oprócz dzieci  z Pelplina we wspólnej zabawie uczestniczyły dzieci z innych miejscowości naszej gminy. Staraniem pani Joanny Żuraw, sołtysa sołectwa Pomyje oraz pana Tadeusza Laskowskiego, sołtysa sołectwa Janiszewo, na imprezę z okazji „Dnia Dziecka” do Pelplina przyjechały dzieci z obu wymienionych sołectw.

Słoneczna pogoda sprzyjała zabawom w plenerze, dlatego też miejsce nad rzeką Wierzycą szybko zapełniło się dziećmi z całymi rodzinami.

Program „Dnia Dziecka” wypełniło widowisko sceniczne „Kolorowy czas bajek” w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego HALS z Gdyni. Piosenki, konkursy i postacie z bajek angażowały dzieci do wspólnej zabawy. Jednak największą atrakcją był plac zabaw za „symboliczną złotówkę”. Do zjeżdżalni, basenu piłkowego, a szczególnie do euro bungee, ustawiały się długie kolejki. Nie inaczej było z malowaniem twarzy. Dziewczyny Natalia i Judyta miały pełne „ręce roboty” kolorując uśmiechnięte twarze dzieci.

Dziękujemy za wspólną zabawę. Dla organizatorów największym podziękowaniem był uśmiech dziecka.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie składa podziękowanie radnym Janowi Krajnikowi oraz Annie Sobieralskiej za pomoc organizacyjną.  

Zdjęcia: Anna Pielecka, Piotr Łaga

 


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk