MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2014-05-09 Sukcesy młodych wokalistów z Pelplina

9 maja 2014 w świetlicy w Dzierżążnie, gmina Morzeszczyn, odbył się Konkurs Młodych Talentów Muzycznych, pn. „Muzyczna Scena Młodych”, na którym wystąpiło dwóch uczestników z Koła Wokalnego Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie.  

W kategorii „Szkoły Podstawowe klasy IV-VI”, Jury konkursu przyznało I miejsce Weronice Huebner , a w kategorii „Gimnazja” II miejsce otrzymał Jakub Rus. Gratulujemy młodych wokalistom oraz pani instruktor Małgorzacie Kornas, która w Ośrodku Kultury w Pelplinie pracuje nad ich talentami.

Warto dodać, że były to kolejne, znakomite występy Weroniki i Jakuba. W marcu tego roku zasiewali dla pełnej sali publiczności w pelplińskim MOK, teraz w gminie Morzeszczyn, a już za miesiąc wystąpią na dużej scenie podczas „Dni Pelplina 2014”.

Konkurs Młodych Talentów Muzycznych pod hasłem: „Muzyczna Scena Młodych” jest organizowany w ramach projektu pn. „IV Morzeszczyńskie Konfrontacje Muzyczne”. Operacja jest realizowana w ramach, tzw. „Małych projektów” w zakresie działania 413 „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, realizowanego przez LGD Wstęga Kociewia z Programu LEADER.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu  powiatu tczewskiego.

Organizatorem przedsięwzięcia był Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie.

Zdjęcia - Radio Głos

Przypominamy i zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na najbliższy konkurs wokalistów w gminie Pelplin, który odbędzie się już w najbliższy piątek 16 maja 2014. Wstęp wolny. Więcej

Weronika Huebner
Jakub Rus

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk