MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 25 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2013-08-01 Śpiewać każdy może... Zapraszamy na zajęcia wokalne!

Zapraszamy na zajęcia wokalne pn. "Śpiewać każdy może! Cykl warsztatów wokalnych dla dzieci i młodzieży z gminy Pelplin. Koncert finałowy".

Zajęcia odbywać się będą w ramach operacji dofinansowanej ze środków Unii Europejskiej w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007- 2013.

Zapisy w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie pzy ul. Kościuszki 2A lub telefoniczne pod nr 58 536 14 52.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 16 września 2013 o godz. 16.00.

 

Zajęcia wokalne pod kierunkiem instruktor Małgorzaty Kornas mają pomóc utalentowanym dzieciom i młodzieży z gminy Pelplin w ich artystycznym rozwoju. Przewidują rozwój umiejętności wokalnych, w tym m.in. ćwiczenia z emisji głosu, dobór właściwej interpretacji utworów, pracę nad wizerunkiem scenicznym, uzyskanie pożądanej barwy głosu i inne profesjonalne ćwiczenia.

 

Instruktor- Małgorzata Kornas

Uczęszczała do Gdańskiej Szkoły Jazzu i Rozrywki II stopnia, gdzie pobierała naukę śpiewu klasycznego oraz uczestniczyła w cyklicznych warsztatach wokalnych prowadzonych przez Krystynę Prońko. Laureatka wielu konkursów wokalnych. Od pięciu lat współpracuje z folkowo-jazzowym zespołem AJAGORE na co dzień towarzyszącym Grażynie Łobaszewskiej. Ponadto śpiewa w zespole-scholi "Nieboskłonni" w Tczewie i współpracuje z innymi grupami. Jesienią 2010 roku rozpoczęła nagrywanie jazz-folkowej płyty z tczewsko-elbląsko-gdańską formacją. W 2014 roku wzięła udział w telewizyjnym show "The Voice of Poland".


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk