MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 25 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2015-05-09 Za nami piknik rodzinny na skateparku w Rożentalu

W ubiegłą sobotę (9 maja) na skateparku w Rożentalu odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany w ramach ogólnopolskiej akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W pikniku brały udział całe rodziny, wiele dzieci przyszło ze swoimi rowerami. Na przybyłych czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez organizatorów – Urząd Miasta i Gminy Pelplin oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie.

Najmłodsi mogli korzystać z dmuchanych zamków i wielu konkursów prowadzonych przez Piotra Łagę i Wiesława Świtałę. Dorośli mogli wziąć udział w konkursie głównym, w którym nagrodą był bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie sportowym Decathlon. W konkurencji polegającej na jak najwolniejszym przejechaniu specjalnego toru zwyciężył pan Karol Bugajski, któremu bon podarunkowy wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Patryk Demski. Warto wspomnieć, że w konkursie wziął udział także Zastępca Burmistrza Dariusz Górski.

Dzięki dobrej pogodzie, stoiska Koła Gospodyń Wiejskich w Rożentalu czy grill cieszyły się dużym zainteresowaniem przybyłych na piknik. Tak wysoka frekwencja z pewnością zdopinguje do częstszego organizowania podobnych imprez, nie tylko na skateparku w Rożentalu.

(Gmina Pelplin, RPI)

Zdjęcia na www.pelplin.pl


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk