MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 24 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2015-05-21 Zapraszamy do Rudna na spotkanie w ramach Dom Kultury +

Trwają spotkania z mieszkańcami w ramach projektu „Diagnoza i rozwój kapitału kulturowego w gminie Pelplin”, który realizowany jest przez Miejski Ośrodek Kultury w ramach Programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2015 (program Narodowego Centrum Kultury).

Dla mieszkańców sołectw: Rudno, Wielki Garc, Gręblin, Międzyłęż, Małe Walichnowy, Lignowy Szlacheckie, spotkanie odbędzie się 21 maja, godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Rudnie.

Wszystkich, którzy nie mogli przyjść na wcześniejsze spotkania zapraszamy na otwarte spotkanie 22 maja 2015, godz. 18.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury. Na to spotkanie zapraszamy także mieszkańców sołectw Bielawki, Rożental i Ropuchy.

Podczas spotkań omawiane są sprawy związane z dostępem mieszkańców do kultury. Chcemy dowiedzieć się jakie są oczekiwania, marzenia, pomysły na działania kulturalne w miejscu swojego zamieszkania. Będziemy rozmawiać na temat organizowanych wydarzeń, zajęć artystycznych, ale też przeszkód w dostępie do kultury.

W ramach drugiej części realizowanego projektu „Diagnoza i rozwój kapitału kulturowego w gminie Pelplin”, w maju 2015 Miejski Ośrodek Kultury ogłosi konkurs na realizację kilku inicjatyw społecznych w obszarze kultury, które zostaną dofinansowane kwotą min. 3100 zł. Realizacja przewidziana jest na okres od sierpnia do 10 listopada 2015 roku.

Zapraszamy wszystkich, którzy mają głowy pełne pomysłów i chcą działać w swoim lokalnym środowisku.

 


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk