MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 21 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2015-05-20 „Bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania, pracy i nauki” - debata społeczna

20 maja 2015 roku o godz. 16:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie przy ul. Kościuszki 2A odbędzie się debata społeczna pod hasłem: „Bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania, pracy i nauki”.

Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Powiatowy Policji w Tczewie mł. insp. Robert Sudenis zaprasza wszystkich mieszkańców Pelplina, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa. Jednym z podstawowych celów do realizacji przez Komendę Powiatową Policji w Tczewie jest coraz szersze uspołecznienie naszych działań. Jedną z metod, poprzez wdrożenie której chcielibyśmy realizować ten cel jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

W spotkaniu udział wezmą między innymi przedstawiciele samorządu, eksperci ds. bezpieczeństwa oraz policjanci. Na debatę zapraszamy również wszystkich mieszkańców naszego powiatu, którzy chcieliby wziąć udział w dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa.


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk