MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 21 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2015-05-22 Porozmawiajmy o kulturze. Zaproszenie na spotkanie.

Trwają spotkania z mieszkańcami w ramach projektu „Diagnoza i rozwój kapitału kulturowego w gminie Pelplin”, który realizowany jest przez Miejski Ośrodek Kultury w ramach Programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2015 (program Narodowego Centrum Kultury).

Wszystkich, którzy nie mogli przyjść na wcześniejsze spotkania zapraszamy na otwarte spotkanie dzisiaj 22 maja 2015, godz. 18.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury.

Podczas spotkań omawiane są sprawy związane z dostępem mieszkańców do kultury. Chcemy dowiedzieć się jakie są oczekiwania, marzenia, pomysły na działania kulturalne w miejscu swojego zamieszkania. Będziemy rozmawiać na temat organizowanych wydarzeń, zajęć artystycznych, ale też przeszkód w dostępie do kultury.

W ramach drugiej części realizowanego projektu „Diagnoza i rozwój kapitału kulturowego w gminie Pelplin”, w maju 2015 Miejski Ośrodek Kultury ogłosi konkurs na realizację kilku inicjatyw społecznych w obszarze kultury, które zostaną dofinansowane kwotą min. 3100 zł. Realizacja przewidziana jest na okres od drugiej połowy lipca do 10 listopada 2015 roku.

Zapraszamy wszystkich, którzy mają głowy pełne pomysłów i chcą działać w swoim lokalnym środowisku.


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk