MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 24 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2015-05-30 Zabawy z okazji Dnia Dziecka

W sobotę 30 maja 2015, w godz. 16.00-18.00 na nowym Targowisku Miejskie w Pelplinie, Ośrodek Kultury zorganizował program dla dzieci. Na scenie wystąpili młodzi wokaliści Weronika Knut, Daria Staniszewska i Szymon Wielczyk. Fundacja Jedynka Dzieciom zadbała o obecność młodych szczudlarzy, a strażacy z OSP Pelplin przyjechali wozem bojowym. Pan Wiesław Świtała z Ośrodka Kultury prowadził liczne konkursy i zabawy nagardzane słodkimi upominkami.

Zabawy zostały zorganizowane podczas festynu z okazji Święta Ludowego.

Dwugodzinny program był wstepem do programu dla dzieci, który został zaplanowany na Dni Pelplina. Już w sobotę 6 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci na 15.30 na przemarsz przez miasto, a od 16.00 na występy w wykonaniu artystystów Teatru Hals. Na Targowisku będę stoiska z konkursami, z upominkami dla dzieci, place zabaw i liczne występy. 

1 czerwca w Dzień Dziecka odbędzie się sporo różnych wydarzeń organizowanych w szkołach. Specjalny program zobaczą dzieci w świetlicach w Lignowach Szlacheckich i w Kulicach. We wtorek 2 czerwca piknik dla dzieci na placu rekreacyjnym przy świetlicy w Rajkowach, który organizuje miejscowa szkoła we współpracy z sołectwem i Ośrodkiem Kultury.


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk