MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 25 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2015-09-25 Wystawa w Pomyjach

25 września 2015 r. w świetlicy wiejskiej w Pomyjach nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego i fotograficznego zorganizowanego w ramach projektu "Integracja to nasza inspiracja" realizowanego w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury - Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2015. 

Po ciepłym powitaniu gości przez panią sołtys Joannę Żuraw i dyr. Miejskiego Ośrodka Kultury Piotra Łagę, dzieci z Pomyj zaprezentowały spektakl teatralny. Inscenizacja została przygotowana podczas warsztatów teatralnych zorganizowanych również podczas powyższego projektu. Cykl wszystkich wakacyjnych działań uzupełniła prezentacja multimedialna. Program artystyczny został wzbogacony o występ gości z Janiszewa. Kociewskie rytmy zaprezentował zespół "Janiszewskie szprychy i dwa knapy" z panią Marią Schulz  na czele.

Chwilę po tymogłoszono wyniki obu konkursów. Udział w nich wzięło 14 uczestników. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Z prac konkursowych została utworzona wystawa, którą przez najbliższy czas można zobaczyć w świetlicy wiejskiej w Pomyjach.  

A już dziś w imieniu pomysłodawców inicjatywy „Integracja to nasza inspiracja” zapraszamy na listopadową wieczornicę. 6 listopada 2015 r. o godz. 17:30 w świetlicy w Pomyjach odbędą się zaduszki muzyczno-poetyckie.


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk