MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 28 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2016-01-24 Koncert Teresy Werner

24 stycznia 2016 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie odbył się koncert Teresy Werner.

Na koncert licznie przybyli nie tylko mieszkańcy naszej Gminy, ale też miłośnicy Artystki z najbliższego regionu. Koncert rozpoczęła 6.letnia Natalia, córka Piotra Górskiego, który jest autorem nowej książki o Teresie Werner.

Podczas koncertu publiczność usłyszała znane przeboje oraz piosenki z nowej płyty. Zebrani w sali Ośrodka Kultury gorąco oklaskiwali występy Teresy Werner, było też „falowanie” i owacje na stojąco. Po koncercie ustawiła się długa kolejka po autografy i wspólne zdjęcia z panią Teresą.   

Teresa Werner artystyczną drogę rozpoczynała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk". Występowała na wielu scenach całego świata, w tym Europie, Stanach Zjednoczonych, Azji i Republice Południowej Afryki. Popularność Teresie Werner przyniosły takie przeboje jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała", "Kocham swoje morze". Jej piosenki oraz teledyski, regularnie emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych stacji: Radio Piekary, Radio Fest, Radio Katowice, Radio Plus, Radio Vanessa, Radio Hit, TVS, TVP, iTV. Artystka ma na swoim koncie nagrane dwie płyty CD oraz krążek DVD  dotychczasowymi wideoklipami. Album "Spełnić marzenia", którego premiera miała miejsce w 2012 roku uzyskał status Złotej Płyty.

Zdjęcia

 


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk