MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2016-02-03 Konkurs Banku Spółdzielczego "Muzyczny Skarb". Wspieramy Darię z Pelplina

Rozpoczęło się głosowanie na 10 wykonawców konkursu Muzyczny Skarb. To Konkurs muzyczny z okazji roku jubileuszowego Banku Spółdzielczego w Skórczu, który ma za zadanie propagowanie twórczości wokalnej artystów z regionu.

W konkursie bierze udział Daria Staniszewska z Pelplina, uczestniczka zajęć wokalnych w Ośrodku Kultury, prowadzonych przez Małgorzatę Kornas-Hegele. Daria ma w swoim dorobku liczne występy i nagrody na przeglądach, konkursach. Trzymamy kciuki za powodzenie w konkursie Banku i wspieramy lajkami na Facebooku.

Bank zorganizuje 7 edycji konkursu w miejscowościach w których posiada swoje placówki (w Pelplinie w marcu). Głosowanie polega na oddaniu lajka na Facebooku pod utworem, który najbardziej Wam się podoba i polubieniu profilu Banku.

Głosujemy na Darię z Pelplina

Głosujemy do dnia 16 lutego do godziny 18.00 Oficjalne wyniki pierwszego konkursu, który odbył sie  w Skórczu, Bank ogłosi 17 lutego, a nagrodę wręczy artyście podczas kolejnej edycji konkursu już 28 lutego w Zblewie.

Zapraszamy też na najbliższy występ Darii Staniszewskiej podczas koncertu walentynkowego w Ośrodku Kultury 13 lutego 2016, godz. 19.00 więcej


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk